şükela:  tümü | bugün soru sor
 • epey bir şakirt ve götkılının elde rapor mahalledeki şeyhin peşine düşeceği olaylara sebep olacak hadise

  ciddi versiyon: yorumun doğru, oranın yanlış verildiği koşula bağlı istatistik verisi.
 • baska kaynaklarda da yer alan bilgi. babalik testlerinde 10 taneden 1'inde baba iddia edilen (!) kisi cikmiyor.

  test yapilmasina gerek gorulmeyen veya durumun farkedilmedigi hallerle birlikte bu oranin gercekte 1/3 oldugu (3 kisiden 1 nin babasi, babasi sandigi kisi degil) dusunuluyor.

  kadinlarin ne kadar usta ve sogukkanli yalancilar olduguyla birlikte dusunuldugunde insana gayet olasi geliyor.
 • babamı geçtim annemin doğum saatimi bilmemesiyle teste gerek kalmayan durum.
 • saçma olan tespit.
  sonuçta biri babalık testi yaptırıyorsa gerçekten ortada şaibeli bir durum vardır. bu nedenle babalık testindeki sonuçların oranı yüksek. yoksa evli karısıyla sorunu olmayan adam neden test yaptırsın.
 • babalik testi sonuclarindan cikan yüzdeyi tüm popülasyona genelleme hatasi iceren görüs.

  emgme'nin de acikladigi gibi, babalik testi zaten belli bir süphe üzerine yapilir. böyle bir durumda %50 bile ciksa sasirmam acikcasi. her 10 testten 1'inde baba farkli cikiyorsa demek ki her 10 kisiden 9'u yersiz süpheleniyormus. baska bir örnek vermek gerekirse biyopsi testlerinde kanser orani %50 cikiyorsa o zaman nüfusun yarisi kanser mi diyecegiz?
 • doğruluğunu teyit etmek için bbc belgeseline gerek olmayan gerçek. etrafınıza bakın yeter. kimin eli kimin cebinde belli değil lan. neden aşk-ı memnun bu ülkede en çok izlenen diziler arasına girdi diye hiç düşündünüz mü? çünkü bizim yaşantımız bu.

  bu meselede sadece kadını suçlayanlar da ahmak. kadın suçlu kadın kahpe de, evli bir kadınla birlikte olan hemcinslerime ne demeli?

  çok net olarak soruyorum, madem bu kadar meraklısın o kadına / o erkeğe ulan boşan siktir git ne bok yiyosan ye. karışan mı var sana?

  özellikle de sosyal alem.. cep telefonuyla başlayan kaçamak işler internetle birlikte zirve yaptı. işler ileri boyuta atladı. evlilerin aldatması level'ları zorlayıp swing boyutuna ulaştı. şimdi millet bir araya gelip birbirinin karısını gözünün önünde düzüyor. evet, bu gerçekle yüzleşin, böyle sikindirik bi toplum olduk işte. çok medeniyiz emin olun, her geçen gün de artıyor medeniyet seviyemiz.
 • ee atalarımız ne demiş; babalık testi babalık yolunda kırılır.

  babalık testisi
  (bkz: serbest çağrışım)
 • +1'im ile katıldığım hede.
 • anadoluda 10 aileden 12si filan yikilir. kan davasi diye bisi var amk.