• ilk yarım saat itibarıyla feci oyunculuk, saçma diyaloglar ve süper itici çakma mafya tiplemeleriyle berbat ötesi bir dizi. ciddi ciddi çekip utanmadan ekrana sürmüşler...
  • tutarsa çok şaşıracağım dizi. az olan seyretme ihtimalimi de ahmet uğurlu'nun sidekick'i olan tiplemeler aldı götürdü. hangisi daha gıcık bilemedim ama sanırım nusret'le matrix'teki hain karakterin kolajı gibi duran.
  • yemek yaparken bi 15 dk civarı izlediğim dizi.kötü ya da iyi diyemem; ama hocam bıkmadınız mı aynı şeyleri yazmaktan? şu an tvdeki dizilerin hatta son 10 yılın hemen hemen her dizisinde bulunan ''ayrıldığında hamile olan sevgili'' klişesinden baymadınız mı? senarist olsam ve bi gıdım konu bulamasam da şunu yazmam.gururuma yediremem yani...ha sizinki çok denişik olmuş;kız hasta! vay anam vay ne kadar da enteresannnn.... ha ''millet yiyor'' diye düşünüyorsanız; yemiyor cancağızım.millet tiksinmiş aynı şeylerden.en azından benim dizi bağımlısı annem bile ''amaaaan gene mi aynı şey,çevir kanalı'' dedi.

annem baydıysa; her anne baymıştır...emin olun.öpering.
  • dizinin en güzel tarafı ismail demirci'nin olması. fakat kurtarmamış, üzgünüm.
    klasik türk klişelerini barındırma konusunda başarılı olan türk dizisi.
  • orijinal yapımın başrolünde en sevdiğim oyunculardan jun ki/lee joon gi'nin olduğu, two weeks adlı k-dramadan uyarlanan dizidir.. yanlış değilsem ilk tanıtımında dizinin ismi kefaretidi.. sonra değiştirilmiş..
    eğer orijinali gibi olursa başarılı bir gidişat yakalayabilir..
  • bu da mı güney kore uyarlaması ? biz neden hala uyarlama yapmaya devam ediyoruz ki! pek başaramıyoruz bu işi bence . dizinin final olacağı da fragmandan belli . şuan oturmuş kadir doğulu ya üzülüyorum .
  • alın bunu alın...
  • içerde dizisindeki emniyet mudurlugu binasi ile ayni binayi ayni amacla kullanan dizi. yusuf müdür ait oldugu yerdeydi az once
  • basima bir sey gelmeyecekse begendigim dizidir. evet klise bir dizi, ama akiyor ve heyecanli. hem de melisa sozen var. daha ne olsun.

yalniz bu hafta konu asiri hizli ilerledi. sanirim 3 haftaya baglayip final yapacaklar. tutmadi zannedersem.
  • yarın dizinin helvasını yiyiyor muyuz ? yemiyor muyuz ? ahahaaahaaaa
hesabın var mı? giriş yap