• 3 sene önce yapılmış bir haberde geçen cümledir. masum bir yavrunun ve vicdansız bir yaratığın haberidir. bu sabah bir arkadaşım sayesinde haberim olan cümledir aynı zamanda. olmasa daha mı mutlu olurdum bugün bilmiyorum. üstüne konuşacak gücü bulamıyorum kendimde sanırım.

röportaj
  • midemi bulandıran olay. sinirden ağlayacağım. neden elimizden bir şey gelmiyor? ne yapmalıyız? hadi diyelim aile bireyleri hasta, bu hakimler savcılar vicdanları rahat uyuyabiliyor mu gerçekten ya da sanık avukatları?
  • gördüğüm anda beni şoka eden, buz gibi kesilmeme sebebiyet veren beyan.

çocuk tacizinin, tecavüzünün iğrençliğini suratımıza çarpıyor.

ayrıca röportajda, uzmanın anlattığı tüm şeyler muhakkak okunmalı, dikkat edilmeli.
  • keşke hiç okumasaydım dediğim haberde geçen bir cümle..
    böyle insanların, sözüm ona böyle babaların olduğunu öğrenmek beni oldukça iğrendiriyor.. edeceğim hiç bir küfür de soğutmayacak içimi..
  • yani bu kadar da oçluğunu nasıl kaldırır o baba bile denmeyecek herifler ben anlam veremiyorum. bu ne demek ya. allah bin belanızı versin lan sizin
  • içimi dağlayan bir beyan. boğazım düğüm düğüm, ne yapsam, nerelere gitsem...
    ah yavrum ah...
  • şu ana kadar duyduğum en acı cümle. haysiyetsiz şerefsizler nasıl yaşıyorlar, bu dünya bunun gibi oçlerle nasıl ayakta kalabiliyor.

sizinle ömrümüz yettiği kadar savaşacağız. böyle cümleler çocukların ağzından çıkmayacak.
  • daha evvelden de demiştim, buraya da diyeceğim:

torbacının tövbesi kabul edilir, hırsızın tövbesi kabul edilir, katilin tövbesi kabul edilir, dolandırıcının tövbesi kabul edilir. ancak bu cümleyi söyleten o sapık piçlerin tövbesi ahirette de bu dünyada da kabul edilmez. o kadar aşağılık, iğrenç yaratıklar. cümlenin daha ilk harfinden, insanın sinirleri alt üst oluyor.
  • (bkz: abdullah şevki)
    (bkz: zümrüt apartmanı)
    (bkz: abdullah şevki'ye yapılan linç)

kitaplarda böyle tasvirler yapip sapkinligin normallesmesine izin verirseniz daha cok baba sütü vakasi yasanir.
hesabın var mı? giriş yap