şükela:  tümü | bugün soru sor
 • çocukların da akpli olmasını sağlayacak durum. zira ülkemizde insanlar her zaman babalarının siyasi tavırlarını kullanmaktadırlar. (bkz: suleyman hep basbakan)

  ps: istisnalar kaideyi bozmaz
 • eger baba fi tarihinde solcu ve şu anda akp'li ise evladın mutlu bir gelecek süreceğine delalettir,zira eski solcu olup şu anda akp'li olmanın sebebi veya getirisi yeterinden hallice dünya malıdır.
 • baba ile oturup konuşmanın vakti geldiğini gösterir.
 • (bkz: #41212716)
 • babanın hırsız ve katillerin günahına ortak olan cehennemlik bir akıl fukarası olduğunu gösteren acı gerçek.
  maalesef bu toplumun bir kesiminin çocuklarına bu hisleri yaşattınız şerefsiz babalar.
 • hala chp'ye oy vermenin insanı dinsiz yapacağı inancı içerisinde insanların ak partiye oy verdiğini düşünen sığ zekalı insanları ortaya çıkarmış başlıktır. ulan ne kadar embesil çıktınız hala diyorsunuz ki chp'ye oy verince dinden çıkmaz insan. ulan sığır zaten öyle bir iddia yok ki, o senin cahil dediğin baban geçmiş dönemde chp nin islam üzerindeki ciddi baskısı ve yaptırımından ötürü oy veriyor sağ partilere. hala atatürkçülük özgürlük diyorsunuz. olay hırsızlık değil diyoruz adam gibi dinleyen yok ki. lan zaten herkes biliyor herkesin bir şekilde doğrudan ya da dolaylı yoldan yolsuzluk yaptığını ama geçmiş dönemde öyle zulümler yaşanmış ki öyle bir korku imparatorluğu kurmuş ki tek parti dönemi toplum üzerinde o günlere şahit olan inançlı insanlar chp karşında en dik duran kimse onu destekliyor. insanlar tayyipi sevdiğinden değil chp'den nefret ettiği için dp, saadet, anap, ak parti gibi oluşumları desteklediler. chp çıkıp hala o dönemin savunuculuğunu yaptıkça da bu korku devam edecek, yani bugün tayyip akp gitse kurtulacağınızı mı sanıyorsunuz yoksa, başka birisi çıkacak yine din istismarı yapıp yine iktidar olacak siz de hala din istismarı altında oy topluyorlar diye ağlayacaksınız. bu ülkenin anasını siken chp ve onun zihniyetidir, onlar yüzünden iktidar olan partiler oy topladı hep.
 • zor şey, ben mhp'li olmasına dayanamazken akp'li olması durumunda evde ağır kavgalar olurdu herhalde.