• kafasını kullanırsa ileride oğluna veya kızına bir iki daire bırakacak babadır.
  • benimdir o. küçükken çok çalıştım babamla inşaatlarda. hiç utanmadım paramız yoktu ama mutluyduk. şimdi istediğim işi yapıyorum. geçmişime bakıyorum da pişman değilim.
  • onur verici bir durumdur , zira evladına yedirdiği lokmalar , keserin sapını sıkı sıkı tutmaktan terlemiş bir alından dökülmüştür. akşam eve geldiğinde ayağının altını öpsen yeridir.
  • tebrik edilesi, eli öpülesi babadır.

orospu çocukları anlamaz...
  • babanın işsiz olmasından iyi olan durumdur...

alnının teri ile para kazanmak ne zaman kötü oldu, ne zaman emekten utananlar ülkeye doldu anlayamıyorum...
  • babanın politikacı olmasından kat kat daha iyi olan durumdur.
  • babanın inşaat işçisi olması, babanın inşaat işçisi olması demektir.

emekçidir. ayakkabı kutusunda yalnızca ayakkabı vardır. alnı aktır.
  • gurur duyulası babadır çocuklarını doyurabilmek için elinden geleni yapan babadır
  • genetik olarak kötü bir altyapıdan gelindiğini, üstüne de kısıtlı beslenme şartlarından dolayı çok da iyi bir yöne gidilemediğini gösterir.

hayata dezavantajlı başlamaktır, ama babası olmadan başlayanlardan çok daha iyi bir durumda başlamaktır.
  • borçlarını karısına filmlerdeki müjde ar gibi ödeten babanın evladının beyanı olsa gerek.

hiç beden gücüyle çalışmamış itoğlu itler anlamaz ki o baba 60 yaşına gelse dahi burada sallayan klavye delikanlısını ikiye katlar üçe böler sandalye yapıp üstüne oturup çay içer.
hesabın var mı? giriş yap