şükela:  tümü | bugün
  • beni benden alan durumdur. 56 yaşında babam, doğru düzgün göremediği telefon ile bana mesaj atıyor. yolun ortasında hönkürerek gülüyorum. canım benim, kendini genç sanıyor, ok, bye falan yazıyor. kısaltma yapıyor, nereden öğreniyorsa kerata ya.

(bkz: banka hesabina bak öpt.)
    (bkz: arıcam seni)
    (bkz: ok toplantdym)
  • cidden tuhaf bir olaydır. gündelik hayatta farklı şehirlerdeyken telefon konuşması sadece para lazım mı, fizik tedaviye gittin mi olan bir babaysa söz konusu, facebookta gördüğü bir fıkrayı size sms olarak yolluyor olması dumurlardan dumur beğenmeye sebebiyet verebilir.
  • telefonu karıştırırken yanlışlıkla göndermiş olması muhtemeldir, ya da telefonun tuş kilidini kapatmayı unutmuş, sonra da telefon kendi başına buyruk işler yapmıştır.
    (bkz: sdfdsfsddsfs)
    (bkz: askljfashdfasuiodhfasdf978qw8ruifj)
  • cep telefonunu çocuk oyuncağı zannedenlerin çok şaşırdığı bir olay.
  • valla benimki atsa aklim basimdan gider, zira kendisi başka boyuta gecti uzuun zaman önce.. "baskaalemcell" diye bir operatörün kurulması ile belki gerçekleşebilecek hadisedir.. evet acılarindan oyuncak yapabilenler var aramızda, çünkü bunu yapamayan bünyeler, her tırt "benim babam bilmem söyle guclu, bilmem su kadar zengin, iyi ve benzeri" sloganlarla suslu reklamlari gordukce, kimbilir benim babam nasıl diye düşünüp, kahrolmak zorunda kalır.. detayli bilgi icin: savunma mekanizmalari incelenebilir.. koruma kalkanı olusturan tum cocuklar adına: insan ol azıcık insan..
  • (bkz: tamam)
  • komiklikle karışık, buruk bir duygudur. elli küsür yaşına gelmiş bir adamın, telefonu bir kol boyu mesafesi uzak tutup, mesaj yazmaya çalışmasına ise hiç gülünmemelidir. hipermetroplarına saygı göstermek gerekir. insanın göğüsleri kabarır, gurur duyar babasıyla.

"bak ali'nin babası senden önce öğrenmiş mesaj atmayı." gibi telkinlerle de adamcağızın hevesini kırmaya lüzum yok. bir jenerasyonun yaptığı hatalara düşmeyelim isterim.
  • müstakbel eşimin babası tarafından atılmasıyla içimi burkan durumdur.. zamanında keşke kendi babamla da böyle bir iletişim kurmayı becerebilseydik, karşılıklı..
  • mesela benimkinin aramaktan çok daha sık yaptığı eylemdir.bi de arayıp açmadığımda hemen ardından 'tlf aç' diye mesaj atar mutlaka. mesajını görsem zaten telefonu da açarım babacım.
  • güldüm. bana birisini hatırlattı ( bkz : babam )