*

şükela:  tümü | bugün
  • düşüncelerini iletmek için tabuları yıkıp geçmiş babadır.

https://twitter.com/…evi/status/1161924248941858816

edit: roportajda, kizip bagirmaktansa, mizahi kullanarak duzunceleri iletmek daha onemli demis babasi. kiz da, bu şakasından sonra babami daha iyi anlayabildim, demis.
  • çok zekice tepkidir, beyninden öperim.

ama diğer milletlerin aksine türk kızları şu sebeplerle aşırı kısa şort veya abartı dekolte giyerler :
    -seksi olmak için değil, beğendikleri için (hıhı evet canım),
    -karşı cinsi etkilemek için değil, kendileri için (ne demekse artık),
    -bacaklar seks objesi olmadığı için (kültür objesidir),
    -kendileri asla karşı tarafı umursamazlarken, bakanlar sapık olduğu için (bi biz o. çocuğuyuz zaten).
  • hiçbir şey anlamadığım tepki.

yani şimdi adam kızına kısa şort giyiyor diye kızıyor mu kızmıyor mu?
  • kızının bu şortu giymesini istemiyorsa bu videoyu neden paylaştığını anlamadığım babadır kendisi. sanırım like için her şeyi yapacak kitleden bir birey ile karşı karşıyayız. bir ara bir şarkı vardı tık tık tık tık tıkla bana diye nedense aklıma bunu getirdi.
  • idolüm olan adamdır. gerçi onda olan bazı şeylere şimdiden sahibim.
  • güzel tepki. kızlar diyor ya "bu şort kısa değil" az biraz daha uzununu erkekler giyse kıyameti koparırlar. şort dediğin popo hizasında olmamalı. bunun iç çamaşırından bir farkı yok. iç çamaşırları da kalçaları dışarıda bırakıyor çünkü. popo hizasında şort teşhirciliktir. erkek de giyse, kadın da giyse aynı.
  • kızının giydiği şort gayet normal olan babadır.popoyu gösteren şort değildir bu.bu bildiğin şort yani şort.bahsedilen şortun yanlarının ne kadar kısa olup popoyu kenarlardan gösterdiğini biliyosunuzdur.günlük hayatta popoyu kenardan gösteren şortları ben de şık bulmuyorum fakat bu kızın giydiği şort dümdüz şort.
  • kızım olsa "bu o kadar da kısa değil dese." ne yapardım acaba diye sorgulattı.
  • babanın tepkisini beğendim ama tepki göstermesi gereken şort, kızının giydiği şort değil.

kanımca tepki gösterilmesi gereken şortlar, götün bittiği alanın da dışarıda bulunduğu, yer yer kuku arasına kaçan, çok daha kısa şortlar olmalı.
  • mükemmel bir tepkidir...
    helal olsun valla :)