şükela:  tümü | bugün
  • gençliğin geldiği inanılmaz iğrenç durumu gözler önüne seren videodur ayrıca videonun tamamını izlerseniz ne rezil durumda olduğumuzu daha iyi anlayacaksınız.

link

40.saniyeden sonra olayı görebilirsiniz.
  • neden - sonuç ilişkisi yanlış olan başlık. doğrusu şöyle olmalıydı:

oğlu enes batur dediği için can çekişen baba.

espri falan kasmıyorum. şöyle bir oğlum olsa sikimi keser intahar ederdim.
  • sinir bozarcasına aynı saçmalıkları tekrarlayıp duran bir velet. olsa olsa 12-13 yaşında.
    enes batur mudur, ne zıkkımsa, buna kendi ailesinden birinden daha fazla önem verdiği açık.
    yazık kimin çocuğuysa...
  • sanırım babası kemoterapi alıyor başında başka birileri de var, bu olay rutin olmuş yani, onun için çocuk normal karşılasa da ekran başındaki adamı şok etmiş olabilir. aklıma başka mantıklı açıklaması gelmiyor. eğer böyle bir durumda değilse, yani aniden bir kusma durumu varsa, kusan insanın mutlaka başında durun, dengesini kaybetme, çıkardıklarının nefes borusuna kaçabilme ihtimali var. kusma anı, vücudun bir çok denge noktasının kaydığı bir durum.
  • özet: çocuk enes batur hayranı, enes'in toplu imza vereceği bir yere gitmiş, enes orada 1 dk. kalmış, kimseye imza vermemiş, kafasına şişe atmışlar. arka fonda çocuğun babası kusuyor.
  • vallahi enes batur kim diye google dan aha da şimdi arattım acayip bir tip çıktı...
    yani trafikte aynı şeritte araba sürmek bile istemeyeceğiniz bir tip.
    ön yargılıyım hata ediyorum ama ilk izlenimim bu yönde maalesef.
    enes batur kardeşimiz nasıl hipnotize etmiş bu ufaklığı böyle gerçekten enteresan.
    (bkz: enteresan)
  • enes batur'un benliğini ele geçirdiği çocuklardan sadece bir tanesi bu daha bunun gibi binlerce çocuk var ve acilen çözüm bulunmalı.
  • babasının rahatsızlığını farketmemek için enes batur denen ne idüğü belirsize sarmış gariban bir çocuktur. küçüktür daha ilişmeyin. hiç hasta yakını olmayan bilmez. hele bir de 15 yaşından küçükse. ayıptır linçe gerek yok.
  • herkesi gömdünüz sıra çoluk çocuğa geldi dedirten velet. bir de gençliğin durumu diyor, inanılmaz iğrenç evet de videodaki genç nerede?