şükela:  tümü | bugün
  • içinde çok üzücü iddialar ve görüntüler barındıran video.
    oğlunu makasla deldikten sonra telefonu çok sakin açması,
    112’yi aramış gibi yapıp biran önce yerleri temizlemeye çalışması,
    verilen beyanata göre yüzünü kesip oğlunun bunu yaptığını iddia etmesi,
    daha nicesi üzüntü veriyor insana. iyi aile sahibi olmanın şükredilmesi gereken bir şey olduğunu tekrar anlatıyor.
  • kan görmeye dayanamadığım için izleyemedim ama geçmiş olsun.
    up
  • kendi evladını bıçaklamak, zarar verip acı çekmesini izlemek.. videoyu baştan sona izlemedim, olayın sebebini bilemiyorum lâkin bir baba nasıl bunu yapar anlayamıyorum. kendi oğlumun saçını kestirirken zorlanıyorum. sözler kifayetsiz..
    tanım, güneşin batıdan doğmasının yakın olduğunu anladığım video.
  • makasın açtığı yaradan çok annesinin, babasının ve kardeşinin tutumu daha acı vericidir eminim ki... özellikle de annesinin.

bütün anneler kutsaldır, baba o baba diyen aptallar görsün, işte bunlar da anne ve baba.
  • başıma bir şey gelmeyecekse bi de babayı dinlemek lazım diyorum. oraları hep kesmiş. annenin de babadan taraf olması şüphelendirdi beni. babanın yüzünde de yara var mesela. sen kendin kestin diyor ama baba ağzını açacakken kesiyor videoyu. tek taraflı olmuş video.

bence bunlar iki psikopat. birbirlerini kesmişler. bu çocuğun evde uyuşturucu kullanmadığı hapçı müptezel psikopat olmadığı ne malum ya?

ikisi de normal değil. ben anneye üzüldüm lan.
  • bu meselede bile kadına karşı şiddet ile ilgili konuşanlar var. erkek olduğu için ilgi çekmeyecekmiş... gerizekalı mısınız arkadaşım ? neyse, konu gündem olmalı. yardım isteyen, zor durumdaki genç bir insan var ortada. up!
  • mağduru kadın sanıp bir hınçla girdiğim, videoyu görünce sakinleştiğim olay.
  • ailece normal değiller belli ki. başkalarını da mağdur etmeden, tedavi olsalar iyi olur kendileri için.
  • beni en çok etkileyen cümlesi "şiddet zincirini kırmak istedim" oldu. bunun üzerine söylenebilecek pek fazla söz yok.

t:şiddetin içinde doğmuş, büyümüş ve bunu kırmak isteyen genç bir adamın babası tarafından bıçaklanması olayı
  • olayin neden gelistigi belli degil, anne baba ve kardes aralarinda anlasip bu elemani oldurmeye karar vermisler gibi olmus, inandirici degil.

olayda eksik anlatilan anlatilmayan yerler var, elimi salladim babamin yuzune degdi diyor, babasinin yuzunde de yara var.

hemen tuz alip kosulacak bir durum yok bence . polis ifade alir falan isin gercegi ortaya cikar. gecmis olsun.