şükela:  tümü | bugün
 • "arabada çok konuşup yaramazlık yaptığı için" ağzı ve burnu kapatılarak boğulan 4 yaşındaki çocuğun geçen ay çıkan haberlerde "uykusunda, kalp krizinden" öldüğü bildirilmiş.

  http://m.hurriyet.com.tr/…p-krizinden-oldu-40734545

  http://www.milliyet.com.tr/…fe-kalbine-ege-2606651/

  ancak babası olacak öküz oğlu öküzün itirafı üzerine arabada "çok konuştuğu" ve "yaramazlık yaptığı" için boğulduğu ortaya çıkmış.

  http://m.ensonhaber.com/…i-degil-babasi-oldurdu.amp

  http://m.bursadabugun.com/…unu-oldurmus-930924.html

  bu öküz oğlu öküzleri tanırsınız. markette, yemek yediğiniz yerlerde, sokakta çocuklarına gösterdikleri tahammlsüzlüğe, ellerini tehditkar biçimde kaldırarak dişlerinin arasından "kes sesini" deyişlerine defalarca şahit olmuşsunuzdur. ben daha geçenlerde gördüm. her birinizden tiksiniyorum merhametsiz, sevimsiz ve aşağılık yaratıklar.
 • etrafınızda küçük çocuklarına tahammülsüzlük gösteren aileleri şikayet edin,
  en azından sonra vicdanınız sızlamaz, bu ebeveyn davranışı ilk değildir, muhakkak öncesi vardır ve sonrası olacaktır.
  umarım bu insan kendi vicdanına yenilerek hayatı son bulacaktır.

  çocuk olmanın getirilerini yaşayan, öz babası tarafından öldürülen çocuk.
  annesinin olay anında nerede olduğu, daha önce bu duruma şahit olup olmadığı muallak bir konu,
 • ınsan yaşlandikca bu olaylarin iğrencligini daha çarpici bir sekilde algiliyor, ama su gercegin de farkina variyor : bu olaylar yine vardi evet , yalniz tepkilerimiz eskiden cok gucluydu. simdi ise bu tur olaylara alistik. toplumumuz malesef yozlasti... bir donem aydinlanma cagimiz vardi ama o hakki kaybettik. gelecek gunler hiç aydinlik degil.
 • 24 yaşında adamın 4 yaşında çocuğu var. adam dedim pardon.

  orospu çocuğu işidir.
 • bir ömür boyu o çocuk her gece rüyasına girsin ve nasıl kıydın bana diye sorsun? değer miydi canıma kast etmene diye sorsun? her uykusundan kan ter içinde uyansın itoğlu it.

  ayrıca: çocuk ses yapıyor diye rahatsız olmuş ya piç, inşallah 130db gürültü olan bir işte çalışır geberene kadar.
 • babası arabayla gezdirirken" çok konuştuğu " için çocuğunu öldürmüş. bu ülke nasıl bir şiddet toplumu oldu.nasıl bu kadar vahşet olabiliyor,neden şiddet gün geçtikçe artıyor bilmiyorum ama buna bu çözüm bulunması gerektiği apaçık ortada.insanlar şiddete alıştıkça ,şiddetten uzaklaşması da o derece zorlaşır.

  https://onedio.com/…asi-tarafindan-olduruldu-812059

  https://www.google.com.tr/…bogarak-oldurdu-40760873
 • çocuk cinayetlerinin altında istismar yatıyor. çocuk istismarına müebbet veriliyor artık. çoğu sapık konuşmasın diye çocuğu öldürebilir. bu da o tarz ensest sapıklıklardan biri olabilir.

  çok konuşuyor diye öz çocuğunu öldürme meselesi bana pek inandırıcı gelmedi.
 • ülke tam bir rezalet halini almaya başladı. siyasal islamcıların bu ülkeye verdikleri en büyük zarar gettolarda yaşayanların gururunu okşarmış gibi yapıp onlara gereksiz özgüven sağladılar.

  konu ile alakası ne diyecek olursak, şu ki bu adamlara beylik verince önce babasını keser misali kendi ailelerine bile zarar verir oldular.

  kimse söz dinlemiyor ne hastanede, ne adliyede nede başka bir yerde. herkes haklı herkes mağrur adam biliyor ki başı sıkışırsa sayın cumhurbaşganımız diye cümleye başlayıp bir şekilde üste çıkacak.

  bu adam cocuğunu öldürmüş sorarım size 20 sene önce böyle bu kadar kendi çocuğunu öldüren tecavüz eden aymaz bir insan topluluğu var mıydı ?
 • bir baba olarak haberini okuduktan sonra 30 saniye nefessiz kalmama sebep olmuştur.

  yukarıda çocuk istismarından bahsedilmiş ancak pek öyle olduğunu düşünmüyorum.
  olay daha çok öfke kontrolü olmayan babanın sebep olduğu talihsiz bir kaza gibi gözüküyor.

  suça ve toplumsal sorunlara neden olan, depresyon ve depresyona bağlı cinnetin önlenmesi için neler yapılabilir? misal insanların düzenli olarak psikolog kontrolünden geçirilmesi suçu önlemede ne derece faydalı olur? bunların devlet kurumlarınca tartışılması gerekiyor.

  şahsen, hangi rahatsızlık için gidilirse gidilsin hastanelerde insanları psikologların karşılaması gerektiğini düşünüyorum. bu sayede psikoloji kaynaklı hastalıklar en baştan tespit edilmiş olur.