şükela:  tümü | bugün
 • dün okuduğum bir kitapta gördüğüm acı olay.

  başkahramanımız meredith maran adlı hayırsız evlat. olay uzun bir zaman önce 80'lerin sonu 90'ların başında vuku buluyor.

  olay şöyle; meredith adlı teyze feminizmle kafayı bozduktan sonra bir lezbiyen kız arkadaş ediniyor. bu kız arkadaşının çocukluğunda yaşadığı hoş olmayan ensest vakaları var. bu vakalardan oldukça etkilenen meredith ensest ilişkilerle ilgili araştırmalara başlıyor ve bu konular üzerinde makaleler yazıyor.

  zaman geçtikçe aklı dengesi bozuk olan lezbiyen sevgilisi yüzünden iyice bunalıma girmesiyle birlikte bir psikologa* gitmeye başlıyor. psikolog meredith'e bastırılmış anı terapisi adında yanlış bir yöntem uyguluyor. meredith terapiye devam ettikçe kafasında olmayan bir anıyı gerçekmiş gibi kabul etmeye başlıyor. gerçek olmayan anıda çocukluğunda babasının cinsel tacizine uğramış olması.

  meredith bütün sülaleyi topluyor ve herkesin önünde çocukken babasının onu taciz ettiğini söylüyor. ailenin bazı üyeleri inanıyor ve aile adeta ikiye bölünüyor. iftiraya dayanamayan babası bir süre sonra acısından vefat ediyor.

  yıllar sonra meredith bu olayın gerçek olmadığını, kafasında uydurduğu bir yalancı gerçek anı olduğunu öğreniyor. ama babası öldüğü ve aile birliği zarar gördüğü için iş işten geçmiş oluyor.

  günümüzde meredith teyzemiz gururla yaşadığı olayları kitaplarda anlatarak hem para kazanmaya devam ediyor hem de feminaziliğini gururla sürdürüyor.

  eminim babası hakkını helal etmemiştir.
 • feminizm pişmanlıktır
 • (bkz: femnazi)
 • akılsız olup bir fikri savunan insanlar neyi savunuyor olurlarsa olsunlar nefes israfidirlar. attik mi bunu cebe?

  burada suç psikolog/psikiyatristte de varken sadece sözkonusu kişiye saydırmak yersiz ve gaflet dolu.

  insanı üzen, düşünmeye iten olaydır efenim. feminaziler dosta korku, düşmana korku olmaya devam ediyorlar.
 • feministler kadar taş düşsün başınıza emi.
  bayılıyorsunuz münferit örneklerden sistematik feminizm eleştiri çıkarmaya. eleştiri de denmez gerçi... kadın düşmanları.
 • birazdan feminist görüntüsü altında ki dişi serseri sürüsü toplanıp "ne alakası var yeaa." demeye başlayacak.

  vaziyet alın. işler karışacak.

  ihtiyacınız olursa eğer bu serseri bayanları :) savuştaracak yegane itemi paylaşmak isterim.

  (bkz: engelle butonu)

  not: gerçekten kadın erkek eşitliğini savunan feminist hanım efendilerimiz bu dişi serseri sürüsüne dahil değildir. onlar mutlu olmaya çalışsınlar. hayattan zevk almaya baksınlar.
 • bir kadın psikoloğa gidiyorsa hastadır. hastaysa feministtir. sonuç; bütün feministler hastadır. algoritma çok karmaşık sizin la
 • "feministler eşitlik istediklerini idda ediyorlar ama asıl istedikleri sorumluluğu olmayan güç. cinsiyet dengesinin bozulmasına yol açacak şekilde, kadının ve erkeğin ayrıcalıklarını tek tarafa vermek istiyorlar. kadın olmanın ayrıcalıklarının ( ekonomik açıdan kendilerine sunulmuş imkanlar, güzelliklerine dayalı fırsatlar yakalama ve fiziksel zarar görmemeye dayalı ayrıcalıklar) yanı sıra erkeklerinki gibi( otorite, kariyer sahibi olmak için saygınlık, dış görünüşünden dolayı sert bir şekilde yargılanmamak vb. ) hem pragmatik hem de gerçekçi olmayan ayrıcalıklar istiyorlar. biyolojik dayanağı reddederek, bunun bir sosyal inşa olduğunu, eşit olmadığımızı görmezden geliyorlar."

  (bkz: the red pill)