şükela:  tümü | bugün
  • el atılması gereken sayısız yardımeli çağrısından biri. sözlükte şu ana kadar çok fazla elbirliğiyle insanlara destek olunduğunu biliyorum. sadece bir kişinin bunu suistimal ettiğini okumak dışında benzer bir duyum almadım. adresler, isimler, durumlar, hesaplar gerçek olduğu sürece destek olmamak için hiçbir neden yok.

tek tek ellerinden tutulan kişiler bir gün, asıl sorumlular yerine iyi kalpli insanlar tarafından görülüyor olmanın sonucunda toplumu güzelleştirmeye devam edenler olacak. birileri halktan çaldığı milyon dolarlarında boğulurken, yüzlerce insanın mütevazi desteklerini alan masumlar yükselmeye devam edecek.
  • desteklenmesi gereken kampanya. uplayınız.
  • (bkz: up)
  • para toplamak yerine medya önüne çıkarsak, sesini duyursak daha yararlı olur bence.
  • içimdeki dilek ne kadar samimiymiş ki bu başlık çıktı karşıma. tam da şu andan birkaç saat öncesinde "minikler" için bir şeyler yapma arzusu duyduğumu söylemiştim birilerine. düşünsene! cebimden çıkacak 100 lira çok etkilemeyecek beni. ama insanca yaşaması gereken binlerce aileden, çocuklarım gibi olmaya hakkı olan binlerce çocuktan birine katkı sağlayacak. biliyorum ki şu hayatta iyilikler de karşılık bulacak kötülükler de! o zaman neden daha iyi bir insan olmak için uğraşmayalım?