şükela:  tümü | bugün
  • görür görmez istemsiz bir tebessüme neden olan yakalayış şekli.
    baba hemen '' haberleri arıyordum bulamadım ya üff '' gibi bir cümle kursa da yakalanmıştır bir kere.*
    yer mi bunu las wegas çocuğu buba!
    ne adamsın ne saklıyorsun ki izle gitsin yahu.
    aman korkma saygımız eksilmez.
  • hep kızımla izlediğim için, hiç düşmediğim durumdur.

prenses sofia'dan frozen'a hepsini bilirim. bilgi isteyen babalar yeşillendirebilir.
  • baba eğer tom&jerry hayranıysa, çocukluğunuz birlikte çizgi film izlemekle geçmişse kolay kolay tecrübe edemeyeceğiniz bir durum. gayet aleni bi şekilde "babaaaaaaaa tom ve ceri başladııııııııııı" diye seslenilen baba koşarak gelir ve yanınıza kurulur ve izlemeye başlarsınız. ardından çakmaktaşları, jetgilleri, bugs bunny'yi.
  • eskiden, babamın akşamcı olduğu zamanlarda, sabah erken kalkmaya alışmış çocuk bünyemle, televizyonun karışısında tom ve jerry izlerken kahakaha atan babamı bulurdum. eskiden çok güldürüyordu, hala güldürüyor ama o eski heyecanım yok, büyüdüm diye belki de.

atari alıp gelmişti bir gün eve. çocukluk heyecanı ya; yerlere göklere sığamıyordum mutluluktan. ama babam daha çok oynuyordu, kola, oyuna, atariye söve söve oynuyordu. yüzündeki kırışıklıklar yeni yeni oluşmaya başlamış olgun ama bir o kadar da çocuk bir adamdı. şimdi kırışıklıkları daha da arttı. aslında hala çocuk ama eskisi gibi gözleri parlamıyor heyecandan.
  • red kit izliyorsa sorun değil de hentai izliyorsa sıkıntı çıkabilir.
  • daha beteri babanın hâlâ uslu durursa şirinleri görebileceğine inanmasıdır ki evet o kişi benim babam.
  • oğlumun devamlı yaptığı eylem. elimde kumanda ulusal adı altınta devamlı aptalca dizi yayınlayan kanallara tahammül edemediğimden, cartoon network benim disney channel senin dolaşıp dururum. arada oturup beraber izleriz baba oğul.