şükela:  tümü | bugün
  • görür görmez istemsiz bir tebessüme neden olan yakalayış şekli.
    baba hemen '' haberleri arıyordum bulamadım ya üff '' gibi bir cümle kursa da yakalanmıştır bir kere.*
    yer mi bunu las wegas çocuğu buba!
    ne adamsın ne saklıyorsun ki izle gitsin yahu.
    aman korkma saygımız eksilmez.
  • hep kızımla izlediğim için, hiç düşmediğim durumdur.

prenses sofia'dan frozen'a hepsini bilirim. bilgi isteyen babalar yeşillendirebilir.
  • geceleri tutti frutti izleyip babaya yakalanan neslin intikam vaktinin geldiğini gösterir*
  • eskiden, babamın akşamcı olduğu zamanlarda, sabah erken kalkmaya alışmış çocuk bünyemle, televizyonun karışısında tom ve jerry izlerken kahakaha atan babamı bulurdum. eskiden çok güldürüyordu, hala güldürüyor ama o eski heyecanım yok, büyüdüm diye belki de.

atari alıp gelmişti bir gün eve. çocukluk heyecanı ya; yerlere göklere sığamıyordum mutluluktan. ama babam daha çok oynuyordu, kola, oyuna, atariye söve söve oynuyordu. yüzündeki kırışıklıklar yeni yeni oluşmaya başlamış olgun ama bir o kadar da çocuk bir adamdı. şimdi kırışıklıkları daha da arttı. aslında hala çocuk ama eskisi gibi gözleri parlamıyor heyecandan.
  • red kit izliyorsa sorun değil de hentai izliyorsa sıkıntı çıkabilir.
  • daha beteri babanın hâlâ uslu durursa şirinleri görebileceğine inanmasıdır ki evet o kişi benim babam.