şükela:  tümü | bugün
  • everyone is a bank sloganı ile yola çıkan, bu yıl tokenların bir kısmının satışı ile kripto para piyasasına yeni adım atmış bir token. web sitesi getbabb.com olup ethereum altyapısı ile ingiltere ve ab ülkelerinde bankacılık lisans başvurusunu yapmış olup bu yıl sonunda aplikasyonlarını piyasaya sürmeyi planlıyorlar. yol haritası burada

bu aplikasyon üzerinden patentini aldıkları yüz ve ses tanıma altyapısı ile dünyanın herhangi bir yerinden banka hesabı açıp gerek reel para birimlerine hızlı ve ucuz şekilde convert edebilmenize hem de kripto paraları exchange etmenize olanak sağlayacaklarını iddia ediyorlar. mevzu kripto paralar olunca iddialı değilim, sundukları proje benim aklıma yattı ve 0.2 eth ile 310 bin adet aldım ön satışta. değil 1 dolar, 50 cent dahi olsa bana yeter de artar getirisi. gelmezse de buraya koyduğum tüm para yansa dahi beni bozmaz.

türkçe kaynaklarda çok fazla bilgi olmadığı için kısaca bir bilgi vermek istedim. şu an için sadece bancor.network üzerinden an itibari ile $0.000624 dolardan alınıp satılabiliyor. 1-2 yıl içerisinde ben güzel yerlere geleceğini düşünüyorum. bunu da buraya yatırım tavsiyesi değil sadece bilgi olsun diye not düşüyorum.