şükela:  tümü | bugün
 • ankara kızılay konur sokaktaki en bir vakit geçirilesi yer haline gelmiştir. irish görünümlü bu cafe-bistro mekan, çalan müzikler ve duvarlarında yazan sözlerle, loş ışıklı ev mobilyalı ortamı ve arkadaki sigara içilen üstü açılabilir havadar kısmı ile candır canandır. bu mekanın çalışanlarının her biri birer kediseverdir ve etrafta hep gezinen en az bir kedi vardır. yemekleri özenle yapılır, akşam tıka basa dolu olduğu zamanlar nadir anlar dışında servisi de hızlıdır. çalışanların her biri roman kahramanı gibi değişik kıyafetler,bilimum şapkalar ve aksesuarları ile insanın dikkatini çekerler. kısacası gidip görülmeye değerdir. yeşil renkli* birasını içmeden eve dönmeyin.
 • yeşil bira satıyorlar. sadece 1 tele farkla bu biraya sahip olabilirsiniz.
  şimdilik ortalarda kedi yok, heyecanla beklemekteyim.
 • keyifli bir havası olan bar. son kızılay bar keşiflerimiz arasında en öne çıkan isimdi. yeşil birası biradan nefret eden bünyeleri bile kendine sevdirebilir. arka tarafında sigara dumanı biraz fazla, rahatsız olanlar varsa ön taraf daha ideal diye düşünüyorum.
 • konur sokağın en güzel mekanı.
  hızlı servisi, şahane çalışanları, sıcak sevimli ortamı, güzel yemekleriyle ve müzikleriyle....

  geliniz. eşinizi dostunuzu da getiriniz....
 • ankarayı her ziyaret edişimde mutlaka uğrayıp, saatler geçirdiğim mekan ...
  ilk gittiğimde büyülenmiştim ve bende oldukça etkili lan bi anısı da vardır mekanın. belki de o yüzden o kadar etkilendim ve hep gitmek istiyorumdur. anıları taze tutmak lazım.
 • burada çalışan mavi saçlı kıza baya uzaktan yazıyorum. guzel mekan vesselam
 • ara ara karadut şarabını içmek için gittiğim mekan. şarap fiyatları aynı kalmak koşuluyla miktarı da arttırırlarsa daha sık gideceğim.*
 • gidilmesi gereken mekan. gerek gezi eylemleri gerek haklı her komünist eylemde desteğini esirgemeyen kapılarını sonuna kadar açan mekandır. daha iki gün önce semih ve nuriye hoca için yapılan eylemde polis bir kadının üzerine yürüyüp bir gencin gözüne plastik mermi attı kadını mekan çalışanları korurken genci hemen yan tarafında bulunan kahverengi kafe içeri aldı.ortada sıkıntı yaratan hiç bir durum yokken polislerin kullandığı orantısız gücü kınarken mekana ve çalışanlarına buradan sevgi ve saygimi iletiyorum. güzel insanlarsiniz vesselam. gidin..çevrenize de gönül rahatlığıyla önerin derim ben.
 • konurun en güzel en samimi mekanlarından biri, ön bahçesinde kahvaltı, arka bahçesinde dostlarla bira ya da şarap eşliğinde sohbet güzeldir. mekanın yıpranmış gerçekçi dokusu sayesinde kendinizi eski bir romanın içerisinde hissedebilirsiniz. bir de doğan isimli saçları hafif bonus çalışan bir arkadaş var ki gecenize güzellik katacak sempatiye, kafaya, birikime ve komediye sahip. eğer bir gün burayı okursa kendisine de selam olsun.