• normal bir nanedir.

adam senede 3 milyon euro kazanıyor gs’den, üstüne imza parası aldı. tam bir söğüş durumu. şampiyonlar liginde de oynuyor. keyfi gıcır. bırakın istediğini desin çok önemli değil bence.
  • bu siteye sabredip o haberi okumayı başaranları tebrik ederim. ikinci scroll'dan sonra kapattım.
  • arkadaşlar adam hollanda'da dünyaya gelmiş, mesleği gereği ingiltere, almanya, ispanya, hatta birleşik arap emirlikleri'nde bile oynamış bir profesyonel. ne bekliyorsunuz, "kesseniz kanım siyah-beyaz akar" demesini mi? takılmayın şöyle şeylere, milyonları kazanıyor bu adamlar, bana bir milyon verseler ben de beşiktaşlı olmama rağmen "galatasaray daha büyük" derim, zira taraftarlık karın doyurmuyor.
  • bunu 6 kasım 2007 liverpool beşiktaş maçı nda yıllar önce farketmiştim babelin attığı iki golde aşşağılayıcı goller
  • babel hiçbir zaman beşiktaş taraftarının kıskanacağı, adına besteler yapacağı kadar sevgi kazanamamıştır. bu sebeple gidişi ya da nereye gittiği, gittiği yerde ne söylediği kimsenin sikinde değildir.
  • beş kuruşluk top oynayamadın orada.. rezil olacaksın bizde bi tarafımızla gülüp keyifle izleyeceğiz.
  • cinconlular ağlamaya başladı bunu niye aldık vs diye, yakında kovulacak olan pembe saçlı zenciye niye gitti diye üzüleyim
  • kimse sikine takmadı diyemediğinden ötürü bu yola girmiştir, normaldir. performansının yüksek olduğu dönemlerde zaten beşiktaş kendisinden faydalanmıştır. düşen performansı ve yaşının gün geçtikçe ilerlemesi sebebiyle kendisini artık umursamamaktadır.

edit: imla
  • türkiye de top koşturan topçuların özellikle de bu, bu ülke de oynadığı 2 veya daha fazla takım ise o an ki takımını yüceltip bir önce ki takımını biraz küçümseme olayı.
    abi yapma ne gerek var yani tamam şuan ki takımını öv de bir önceki takıma laf çakma bu şeye benziyor şuanki ilişkisini övüp bir önceki ilişkisine giydiren ezik tipli sevgili söylemlerine.
hesabın var mı? giriş yap