şükela:  tümü | bugün
  • kaynak
    aslında yazmaya değer bir adam ve konu değil ama dayanamadım.
    bu hadsize soruyorlar, beşiktaş taraftarı, galatasaraya'a gidişine tepki gösteriyor mu? diye, o da diyor ki: yok, gostermıyor, çunku galatasaray'ı buyuk goruyorlar diye!

kac yasındayım, ben daha beşiktaşlı olup da, galatasaray'ı, feneri, trabzon'u buyuk goren bır taraftarla karsılasmadım.
    tam tersine, beşiktaş taraftarı kendini hep büyük görür.
    takımı bır spor klubu olarak degıl de, bır ütopik tolumun yansıması, üst ahlaki seviyede bir komün, hak ve hukuk çerçevesinde türk halkının temsilcisi görür.
    formasında yeşiller, sarılar, kırmızılar olmaz!
    formada yas vardır!
    forma vatan sevgisi için kurtuluş savaşında toprağa düşmüş şehitlere gözyaşı vardır!
    siyah, o yuzden siyahtır!
    beyaz ise umut ve saflıktır!
    yani ne kadar zor durumda olursan ol, ümidini kaybetme ey türk halkı!
    ey sporcu!
    bak senin uğruna bu takım, diğer halk çocukları ile birlikte pıtır pıtır topraga düştü , şehit oldu!
    senın bu futbol oynadıgın toprakları, diğerleri ile birlikte kanı ile suladı!
    beşiktaş başkadır!
    beşiktaş haktır!
    beşiktaş halktır, türk halkıdır!
    sadece bir spor klubu olarak görürseniz, çok yanlış olur!
    buyuk vefasızlık olur!
    şimdi bu kırmızı kafalı densiz, çıkmış buyuk görüyorlar diyor!
    ulan kım buyuk goruyor, terbıyesız herıf!
    densiz, hadsiz ınsan !
    bır fransız kokenlı okul takımını mı buyuk goruyor!
    kımse beşiktaş'tan buyuk değildir!
    hiç kimsenin de bu sözleri ağzına almak haddi değildir!
    o dil, o ağıza büyük geliyor belli ki!
    haddini bil ulan!
    haddini bil!
    elimi ayağımı titrettin sabah sabah!
    aslında değmezdi ama zaten hassasım suriye operasyonu sebebi ile, şehiy olacak yavrucaklar diye ödüm patlıyor!
    bu şuursuz da saçmalayınca dayanamadım!
    o zamanında sırtına malesef ki geçirdiğin formada bulunan siyah, senin yanında akların en akıdır babel!
    yuh olsun sana!
  • normal bir nanedir.

adam senede 3 milyon euro kazanıyor gs’den, üstüne imza parası aldı. tam bir söğüş durumu. şampiyonlar liginde de oynuyor. keyfi gıcır. bırakın istediğini desin çok önemli değil bence.
  • beşiktaş'ı küçümsememiş,galatasaray'ı yüceltmiştir.
  • bu siteye sabredip o haberi okumayı başaranları tebrik ederim. ikinci scroll'dan sonra kapattım.
  • arkadaşlar adam hollanda'da dünyaya gelmiş, mesleği gereği ingiltere, almanya, ispanya, hatta birleşik arap emirlikleri'nde bile oynamış bir profesyonel. ne bekliyorsunuz, "kesseniz kanım siyah-beyaz akar" demesini mi? takılmayın şöyle şeylere, milyonları kazanıyor bu adamlar, bana bir milyon verseler ben de beşiktaşlı olmama rağmen "galatasaray daha büyük" derim, zira taraftarlık karın doyurmuyor.
  • galatasaray'da oynayan bir futbolcunun beşiktaş'ı küçümsemesinden daha doğal bir şey yoktur. adam gerçekleri söylüyor.

ama iyi acıtmış. baksana sözlük troll'leri bile hemen ciddileşip kazandığı yıllık ücret üzerinden vurmaya çalışıyorlar.

size ne la, aç köpekler? paramız var veriyoruz. siz gidin menemene tuz atın :))
  • babel hiçbir zaman beşiktaş taraftarının kıskanacağı, adına besteler yapacağı kadar sevgi kazanamamıştır. bu sebeple gidişi ya da nereye gittiği, gittiği yerde ne söylediği kimsenin sikinde değildir.
  • babelin kafası dumanlanmıs heralde.al milyon avronu bak işine babel efendi. 40 yasıma geldim gs yi fb yi daha büyük daha iyi bulsam onları tutardım.bizim besiktasımızda da oynadın küfrettirme kendine git işine...
  • galatasaraylı ve fenerbahçeliler de beşiktaş'ı kendilerinin bir tık altında görmekte ve küçümsemekte olduklarından normal olan durum.
  • beş kuruşluk top oynayamadın orada.. rezil olacaksın bizde bi tarafımızla gülüp keyifle izleyeceğiz.