şükela:  tümü | bugün soru sor
 • babet sektörüyle filan alakam pek olmadığı için başka bir isimle anılıyorsa taşırım filan da, ben böyle çirkin bir şey görmedim.. (http://www.google.com.tr/…1t:429,r:5,s:0&tx=5&ty=89)
 • entryyi yazma sebebim çorabı giymiş bir ablayı görmemdir..
  neymiş: demek ki görünüyormuş..
 • kesinlikle rezalet bişey. çünkü çoraplar standart babetler değişken. o çorap ayakkabının modeline bağlı olarak yandan biraz olsun çıkıp görünüyor ya işte o görüntü iğrenç. ayak derisi kavlamış gibi, ayakkabının içine ten rengi iç çamaşırı giyilmiş gibi. öğğk!
 • böyle bir şey varmış.

  evrenin en çirkin 4. bilemedin 5. lanet icadı. sinirden ağlamamak elde değil. biri icat etmiş. eyvallah. tutmuş birileri de satalım demiş, ona da okey. bir şekilde birileri de satın almış bunları. yetmemiş ayaklarına geçirmişler ve çarşıya pazara çıkmışlar. helel hülele dolaşmışlar. galiba ağlıyorum şu an :(
 • gayet kendisi olmadan da ayağımı yara bere içinde bırakmadan babet giyebildiğim çorap. oldukça gereksiz.
 • bir erkeği nasıl ibne yaparım diye düşünüyorsanız, işte bu sorunun cevabıdır babet çorabı.
 • ilk gördüğümde babetlerin astarı mastarı sandığım ancak iç alakası olmayan çorap türü. hatta en iğrenç çorap türü de diyebiliriz. nasıl anlatsam karaktersiz bir çorap bu anlıyor musunuz? 5-10 liraya aldığın kıytırık babetin içi güzel yapılmamış diye aldığın ekstra bir ürün. aldığın çamaşır makinesi çok ss yapıyor diye yanında bir kulak tıkacı almak kadar anlamsız. hele bir de babetten taşıp bağımsızlığını ilan ettiği an var yemin ediyorum yaz günü postal giyen kızı mumla aratıyor. lütfen babetlerinizi ayak dostu alın ve babet çorabına prim vermeyin sevgili insanlar, bizim de göz zevkimiz var. evet.
 • babet denen şey zaten yeterince leş bir görüntüye sebep olurken bir de içine bunun giyilmesi ve doğal olarak sağından solundan gözükmesi estetik literatürün amına koymaya ve evrende koca bir kara delik açmaya yetebilecek güçtedir.

  günümüz kezban'ında birazcık cinsellik kaygısı olsa babet diye bir şey olmazdı.
 • ben giymem bunu. ara ara düşünüyorum alsam kullansam, ama yok, uğraşamam. ama biliyoruz ki giyen var, giymeye ihtiyaç duyan var, herkesin kendi sebebi var. bu şeffaf sütyen askısı değil ki. tamam bir alex de değil ama manyak mısınız, başka tiksinecek şey bulamadınız mı: )
  ne biliyim, giyen kızlara çok özeniyodum, ne derli toplu, ne özenli, bakımlı kızlar diyodum.. ne moronmuşsunuz.. bu şeffaf askıyla kıyaslanır mı hem.. o bir felaket. o gerçekten gereksiz ve çirkin. ama bu çorap kullanımına göre zarif bile olabilir.

  not: bence de ayakkabıdan belli olmasın tabi ki..