şükela:  tümü | bugün
  • kızlarla aram çok iyidir benim yæææ der. lan o çorabı ben giysem benim de aram iyi olur dingil.

edit: yukarda 3-5 entry vardı eskiden

yeniden edit:
    benim babet çorabı sandığım şey değilmiş babet çorabı. ne olduğunu yeni öğrendim. onu giyen erkek erkek falan değil travestidir dümdüz. onu giyen erkeği kadınlar hamamına bile alırlar.
  • tomslarını çıplak ayakla giyemediği ve uzun çorapla giyince de hanzo gibi olacağından babet çorabı giymeye mecbur kalmıştır.
  • gayet adam gibi adamdır. bizzat ben giyiyorum son 2 yıldır.
    oturduğun zaman pantolon hafif yukarı çekilir ve çoraplarınız görünür. bu görüntüden hoşlanmıyorum. itici geliyor.
    bununla birlikte çorapsız ayakkabı giymekte hem ayaklarıma hemde ayakkabılarıma zarar veriyor. tek çözüm babet çorabı.
    ne giydiğim önemli değil. klasik veya spor farketmez.
    nisan'dan ekim'e kadar bu çorabı kullanırsınız.
    bonus olarakta "çorap pantolon renginde olmalıdır" ve "çorap ayakkabı renginde olmalıdır" ikileminde kalmazsınız.
    ayrıca kaynak belirtmekte lüzum görmeden şunu da iddia edebilirim. çorapsız yani çıplak bilek kadınlar tarafından daha seksi bulunuyor.
    bilekler fora !
  • timberland veya dexter giyiyor olabilir. tabii ki bu dediğim o çorabın erkek versiyonu için (sanırım adı taban çorabı) geçerli. yoksa bildiğin babet çorabı giyiyorsa dübür... neyse!
  • küvette bileklerini dikine de keser.
  • basılmıştır. o acale ile kaçarken artık...
  • bir kereliğine de olsa babamdır. zorla giydirmiştim çünkü o ayakkabı kısa çorapla giyilmezdi, üstelik çıplak ayakla da tahrişe sebebiyet veriyordu. zaten adam nasıl gurur yaptıysa eve geldikten sonra o ayakkabıyı çöpe atmış. tabii biz annemle bunu aylar sonra öğrenmiştik.
  • (bkz: homofobi)

neden böyle basliklar da bazi dingiller kendilerinden geciyorlar anlamadim. size ne? kim ne isterse onu giyer.. isterse babet corabini giyer, üstüne de babet giyer.
  • de''y''işiktir.
  • temizliğine, bakımına, dış görünüşüne özen gösterirler bu çorabı giyen erkekler. bence gayet hoş, giyilsin ve çoğalsın mümkünse.