*

şükela:  tümü | bugün
  • kuvvetle muhtemel aracı da otomatik olan erkektir efendim. kendini güldüren erkeklerden hoşlandığı yönünde çeşitli sikimsonik rivayetler bulunmaktadır.
  • aracı mini s ise çok delikanlı kendinizi tokatlayabilir. tokatlandım oradan biliyorum. artık kimlikte memleketim tokatlı
  • ılıktır.

mini cooper kullanmasına da gerek yok.
  • testosteron seviyesi düşük olan erkektir.
    büyük olasılıkla meriç felandır.
  • mini cooper'ı kadın kankalarına sırayla ödünç vermesi muhtemeldir. o kankaları da araba ile sevgililerine sürpriz yaparlar.
  • yavruyu alıp nargile kafeye gidecektir.
  • kareli gömlekli, bel çantası takan, dağcı ayakkabısı giyen tipsizlerin bok attığı erkek:)

sözlükte gördüğüm en yaratıcı nickin sahibi de ılık demiş. yakıştı mı abi?:)

ne yani biz de entrylerinize bakıp, giydiğiniz bir şey üzerinden başlık açıp "bence orospu çocuğudur" mu diyelim?
  • seksistleri bir bir sıraya dizen erkektir. gay yakıştırması yapanı mı ararsın, gay olmak kötü bir şeymiş gibi konuşanını mı ararsın, testeron seviyesine laf edeni mi... ooo hepsi toplanmış. ulan sanki kendi arabanız, sanki kendi ayağınız. hadi diyelim gay, size ne lan? değilse de - ki olmak zorunda en başta da değildi- gene size ne? erkeklik ve cinsel yönelim tanımını kullandığı arabadan giydiği kıyafetten yapacak kadar beyinsiz misiniz? dur bakayım, vallahi öylesiniz.
  • dar paça renkli pantolon giyen ve huqqa benzeri nargile içilen yerde racon kesen erkek
  • yumurta topuk kösele ve beyaz çorap giyip şahin kullanaydı daha iyiydi dimi ruhaniyeti yetersiz sürreal.