aynı isimde "babil" başlığı da var
şükela:  tümü | bugün
 • halit ergenç
  ozan güven
  aslı enver
  nur fettahoğlu
  birce akalay
  mesut akusta

  başrolde olduğu yeni dizim. halit ergenç varsa her zaman umut vardır:) olley be mekanın sahibi geri geliyor.
 • dizinin adı babil ama ingilizce ismi the choice.

  miralayım* varsa izleriz.
 • başrollerini halit ergenç, ozan güven, aslı enver, birce akalay ve nur fettahoğlu'nun paylaşacağı kalite olacağına inandığım dizi. ilk fragmanı yayınlanmış şurdan izleyebilirsiniz.
 • çok heyecan verici olduğu kesin olan dizi..

  halit ergenç, ozan güven, aslı enver, mesut akusta'yı gördüm -ki börü'den sonra ayrı bir severim kendisini..

  çok iyi kadro..

  halit ergenç binbirgece'den sonra tekrar bir hasta çocuk hikayesiyle karşımızda yanlış anlamıyorsam konuyu.. çocuğu hasta ve bir soygun işi var! konu çocuğun kurtulması/kurtulmaması çerçevesinin dışında akış olarak her türlü sürprize açık olduğundan iyi bir iş bekliyorum bu kadroyu görünce.

  dizi dijital ortam için yapılmış sanıyorum. hangi platform bilmiyorum ama benim iyi oyuncuları artık geleneksel tv'lerde görmeyeceğiz tezime halit ergenç'in de katılmış olması güzel. onu da artık tv'de görme ihtimali yok. şimdi kıvanç tatlıtuğ ve kenan imirzalıoğlu da gelirse zaten yenilerle birlikte dijital platformlar yeni tv olarak görülmeye evrilecektir.

  bunu şu açıdan önemsiyorum; biz aslında mevcut tv dizilerimizi ortadoğu, doğu avrupa, balkanlar, güney amerika gibi bir çok bölgeye satıyoruz. ancak ekonomik merkez batıda bu alanda pek yol alamadık. bu dizilerin bunu başarma ihtimali var. çok az da olsa netflix muhafız da bunu hissedebildik. yeni ve daha iyi filmlerle bu alanda kazançlı işler yapabilmek önemli türkiye için.

  neyse heyecanlı bir iş dediğim gibi. hayırlısı bakalım.
 • fragmaninda gördüğüm istiklal caddesi sahnesi ile bana ezeli animsatan yapim. tahtaya yazi yazdigi sahne ile de aci aski animsatti. zaten behzat bitince blu tv bitti benim icin. bu da yeni dizim olsun.
 • kadrosu şampiyonlar ligine yakın olan bir dizi. halit ergenç ne zaman ekrana yeni bir projeyle geliyor olsa içimde türk dizilerine karşı yine bir umut yeşermeye başlıyor. ozan güven de keza öyle. heyecan ve umutla bekliyorum.
 • fragman izledigim kadarıyla güzele benzeyen internet dizisi.ozan güven varsa net izlenir zaten.
 • halit ergemç ve nur fettahoğlunu görünce aklıma direkt muhteşem yüzyıl geldi.anladığım kadarıyla nur halitin eski eşini oynayacak ah be nur gene başkasına kaptıracaksın haliti,mahidevran olarak kaybettin bari bu karakterinle elinde tut adamı ahsahsahalkj şaka bir yana kaliteli bir yapım olacağı belli,bein kullanıcısı olmasamda bir an önce çıksa da hiç değilse yorumları falan okusak.
 • digiturk dizisidir. devamı gelmesi dileğiyle.

  digiturk aboneleri hiçbir ek ücret ödemeden 1. kanalda izleyebilecek. digiturk abonesi olmayanlar ise kısa bir süreliğine kart bilgisi bile girmeden 1 ay ücretsiz bein connect üzerinden izleyebilecek.

  umarım böyle diziler çoğalır diyoruz. zaten hbo dizileri digiturkte. bir de böyle diziler olursa çok daha iyi olur. hatta behzat ç bile blu tv yerine digiturkte yayınlanırsa daha çok iyi olur diye düşünüyorum.