aynı isimde "babil" başlığı da var
şükela:  tümü | bugün
1251 entry daha
 • çocuk üzerinden çok demogoji yapılıyor. sıkıntı bastı, bunalttı..ebeveyn olmak dizi seçimlerinde etkili imiş anladım.
 • egemen allah belanı versin.
 • gammaz polis kız
 • kim lan bu adamı ispiyonlayan? çatlayacam ya on kere reklam girdi. kesin egemen'dir. çatlıcam!!
 • oyuncuların giyim tarzları karekterlerine çok uyuyor giydikleri kıyafetler saç stilleri gerçekten çok iyi gözlem yapmışlar.
 • --- spoiler ---

  dizi çok bayık ilerliyor. 3 saat boyunca 30 dakikalık ilerleme olmuyor. ayrıca eda karakteri herkesin de yazdığı gibi orul orul orospuluktan ibaret. ızleyiciyi irrite etmek için bilerek mi böyle yazıyorlar senaryoyu, anlamak mümkün değil.

  aslı enver'in karakterinin de polis olduğu ilk bölümden belliydi amk. müthiş bir plot twist yaptık tribine girmemiştir umarım senaristler.

  --- spoiler ---
 • çocuğunun ameliyatı için amerika'ya giden biri neden dönüş bileti alsın ki? çocuğun ne zaman iyileşeceği belli mi? adamın cebinde tonla para var, dönüşü de alayım da ucuza gelsin diye mi düşünecek :) gerçekten miami'den geçecek houston'a belki. sonuçta adam gerçekten ameliyat için gidiyor. bunlar "beni kandırdın" demek için geçerli sebepler değil. saçmaladılar yani.

  zorladım izlemek için ama çok yavaş ilerliyor, içim bayıldı.

  ayrıca siz de her sahneye anlam yükleyip durmayın. yok "her şey çok güzel olacak" demiş, şuna selam çakmış buna selam çakmış falan..
 • diziyi erken bitirirlerse muhtemel finali söylüyorum. aslında her şey irfan'ın hayaliymis. irfan hastaymış. eda da irfan'ın beynindeki tümörmüş.
 • izlemedim ama gelecek bölüm tanıtımlarından anladığım kadarıyla ana konusu bir çocuğun hayatı üzerinden yapılan duygu sömürüsü üzerine senaryo edilmiş, eski aşk, yeni ihanet ve ahlak ikilemi sosuyla, oyuncu kadrosunun da sektördeki en popüler kişilerden oluşu sayesinde, tutarsa 100 bölüm boyunca izleyicilerine karın ağrısı olacak yapımdır. (100 bölüm süremez, sürerse de bugünkü tv dizi süresi şartlarında başroldeki halit ergenç in pek güzel eşinden boşanıp birce akalay ile evlenmesi lazım, onun bileceği iş, o da baya güzel) kısaca neresinden tutarsan tut klişe bir türk dizisidir.
 • senariste birisi diziyi birileri izlemeyi bırakacaksa eda sebebiyle olacak derse sevinirim. hasta bakışlarına sesine katlanamıyoruz kumanda elde ses kızmaya hazır olarak bu güzel diziyi izlemek hoş değil gerçekten, ya defolsun amerikaya dönmesin ya da bilmiyorum.

  bir de bir dizi uzun reklama giriyorsa gece 12de, kanalı kapatın türk dizilerinin hiçbiri son uzun reklamdan sonra sahneyi devam ettirmez izleyici keriz olduğu için bekleyen vardır elbet o ayrı. egemen mi ayşe mi diye bekleyen var ciddi ciddi.

  --- spoiler ---

  edit: egemen çıkacak bu arada; "vaktinde haber beklemekle " cümlesi onun yararına, eğer ayşe olsaydı başka bir şekilde ifade ederdi..

  --- spoiler ---
139 entry daha