şükela:  tümü | bugün
  • sayesinde onlarca 20 dakikanın su gibi geçip gittiği dizi. bonnie ve tucker efsane. özellikle birlikte iş yaptıklarında muhteşem şeyler çıkıyor. dans edişleri, bonnie nin tucker ı havada uçurması bile yarılmak için yeterli. riley ve danny (ama özellikle dannycan) çok saf ve şirinler. ben ve emma ayrı bir güzel falan. ay hepsi bir arada süperler anlayacağınız.

3. sezonun finali yayınlanacak haftaya. baştan bi tur daha atıcam sayelerinde beklerken.

ps: danny senin o boyunu posunu yesinler annem ya. oyş.
  • tek izleyen ben miyim diye düşünmeme sebep olan dizi. çok iyi oyunculuklar sergileyen bir ekibe sahip. çok komik ve sevimli bir dizi. son günlerde beni eğlendiren tek şey.
  • sözlükte çok underrated dizi görmüştüm ama bu kadarını hiç görmemiştim. bu kadar eğlenceli bir dizi hakkında nasıl 1 sayfa bile yazı yazılmaz şaşkınlık içerisindeyim.

hani sözlük entelleri nerdesiniz? bakın kimsenin bilmediği bir dizi var sağda solda havanızı atarsınız.

çok eğlenceli olmasının yanında hala çizgisini bozmamış dizi.
  • zamanin nasıl geçtiğini anlamadigim süper dizi. danny için izliyorum resmen bu nasıl bir tatlilik.
    danny ve riley in birlikte olduğunu görmek için ilk sezonu hemen bitirdim ve hala beraber değiller
  • 2 kardeş 1 bayan 1 bay arkadaş ve 2 kardeşin annelerinden oluşan , bebeğide sayarsak bildiğin 6 kişiyle çekilen bir dizi olmasına rağmen , çok başarılı olduğunu düğündüğüm bir dizi.

sanırım dizinin tek türk izleyicisi benim diye düşünüyordum ki , şurdan 3-5 arkadaş buldum çok şükür.

tv8 de uyarlamasının yayınlanmaya başlanmasından sonra (bkz: bana baba dedi) belki orjinali izlenir ve entry girilir diye düşünüyordum ancak gene olmadı...

gerçekten çok eğlenceli , komik ve sürükleyici bir dizi , himym in son 2 sezonunu izlediyseniz bunuda rahatlıkla izleyebilirsiniz .
  • bonnie ve tucker'in ayrılarak spin off larını çekmelerini istediğim dizi, diğer elemanlar onlara yetişemiyor.
  • neden bu kadar az insanın izlediğini anlamadığım dizi. bonnie ve tucker efsane. 5.sezon başlasa bir an önce.