şükela:  tümü | bugün
  • cumhurbaşkanı'nın amerika ziyaretindeki protestocuların sloganı.
  • protestocuların değil orospu çocuklarının bogurmesidir. ifade özgürlüğüymüş. amk pkk sempatizanları amerika'da artistlik yaparız sandılar ama erdoğan'ın korumaları bunların ağzını burnunu güzelce duzlemisler; ellerine, ayaklarına sağlık. amk çocukları bitmediler. erdoğan'a düşman olanlar dahi diğer başlıkta çok sağ duyulu yaklaşmışlar, takdir edilesi. ülkenin cumhurbaşkanı lan bu. kim olursa olsun, ülkeye hakarettir bu erdoğan'a değil.

edit: eksileyin lan ibneler eksileyin. amk pkk'lı köpekleri sizi. ayrıca beni şu yazdıklarımdan dolayı erdoğan destekçisi gören yavsaklar siz de eksileyin. ülkemin cumhurbaşkanı lan bu. benim bir tane ülkem var. benim ülkeme hakaret edemez hiçbir yaratık. burada suku alacağım diye kasmiyorum kendimi.
  • bebek katili abdullah öcalan'ın kurduğu terör örgütü pkk'nın sempatizanları tarafından atılmış olan slogandır.

pkk tarafından öldürülen bebek fotoğrafları:

foto1

foto 2

foto3

foto4

foto5

bu ve benzeri daha binlerce katledilmiş bebek cesedi var. hepsinin ortak özelliği, pkk'lı orospu çocukları tarafından katledilmiş olmaları. pkk sempatizanları da utanmadan başkalarına bebek katili diyebiliyorlar. gerçi utansalar orospu çocuğu olmazlardı. özgürlüğünü, direnişini, protesto hakkını siktiklerim. sizin gibileri taksim'de sallandırmak lazım.
  • muhalif insanlara bile zorla erdoğan'ı desteklettiren cümle. kimin bebek katili olduğunu gayet iyi biliyoruz biz.

çok şımarttılar sizi ama daha durun, bunlar iyi günleriniz. iktidar olduğumuz zaman erdoğan iyilik meleği gibi kalacak, onu mumla arayacaksınız.

kandil ova olacak.
    rakka'da bir tane islamcı militan kalmayacak.
    fetö'nün kökü kazınacak.
  • o baby killer apo değil miydi yav?
  • bence çomar pkklılar tarafından değil çomar fetöcüler tarafından söylenen söz. olay yerinde iki çomar kesimden de insanlar mevcuttu fakat bu sözü söyleyenin fetöcü olduğunu düşünüyorum. pkklı biri dese erdoğan demez türkiye cumhuriyeti derdi fetöcüler ise türkiye cumhuriyeti demez erdoğan der.
  • saçma bir protesto ve slogan.

erdoğan'ı doğrudan hedef almak ve saçma sapan bir suçlama ile erdoğan'a "bebek katili" demek bence de ancak fetöcülerin yapacağı bir gerizekalılık.