şükela:  tümü | bugün
 • tarihi bomonti bira fabrikası binası içinde açılacak yeni mekandır.

  heyecanla bekliyoruz desek de her akşam gidecek halimiz yok tabii ki.

  p.s.: sayın pozitifçiler açılışa davet edilmezsem küserim bilesiniz;-))
 • içerisinde bir de restoran olacak mekan.
 • babylon'un beni heyecanlandıran yeni mekanı. şehre böyle büyük ve birden çok amaç için kullanılabilecek etkinlik alanları gerekiyordu. hele bir de bu mekanın eski bira fabrikasının tarihi binasında olacağını düşündükçe aklımı kaçıracak gibi oluyorum.
 • merak ettiğim mekan. bu akşam gidip göreceğim.
 • 11 eylül 2015 günü kapılarını lee fields & the expressions'ın şahane sahne performansıyla açan konsept olarak adeta olmuş mekan. konser fiyatları şimdilik uygun, alkol fiyatları ise biraz pahalı. tasarım olarak mekanın içi/dışı oldukça güzel ve ferah dizayn edilmiş. sevdiğim veya keşfetmekten haz alacağım grupları dinlemek için işten güçten vakit buldukça sık sık uğracağım evime yakın mekandır kendisi.
 • kış için; eğer bahçesinde varilde ateş gibi bir konsept yaparlarsa, kışın kesinlikle oradan çıkmayacağımdır!
 • çok beğendim.

  yan yana dizilmiş, kalabalık ortamlardan oldum olası nefret ettim. taksim, beşiktaş, kadıköy dahil..

  bu mekan ve çevresi tam anlamıyla avrupa kulupleri gibi olmuş. şehrin göbeğinde ama kaostan uzak. bahçesinde sigara içip alkolünü alırken sanki berlin, münihte bir mekandaymışın hissini veriyor.

  kapasite de eski babylon a göre min. %50 artmış. eski mekan düdük gibiydi nerede duracağını şaşırıyordun. bomonti nin hem kapasitesi iyi, hem mekanın genişliği ve ferahlığı çok güzel olmuş. ölü, kör nokta yok mekanda. sahne de tam avrupa standartlarında. neredeyse seyirci alanının 5/2 si kadar sahne yapmış adamlar.
 • bomonti eski bira fabrikasının hatrına insana güzel gelen ama parti mekanı olmaktansa sergi, müze gibi bir yer olması gereken tarihi yapının içine konmuş eğlence şeysi.
  bir kere parti, konser vs için küçük, yetersiz. eğer mekan adım atılmayacak halde olsa, görünürde iyi çalışan havalandırması yetmeyebilir. elinde çantayla gelince çantayı nerene sokacağını bilememe hali oluyor bir de. belki onun için düzgün bir düzenleme yapılabilir. bir de el kadar bira min. 15 tlden başlıyor, tamam alkol pahalı kabul de 33lük şişe için de fazla. her yerde gördüğümüz lynchburg lemonade kadıköy ayı'da 30, burada 37 tl. geri kalana bakmadım bile.
 • bugün sonunda görüp merakımı giderdiğim mekan.

  gayet güzel olmuş. evet konser alanı pek büyük değil, ama olmasın da zaten. böyle biz bize daha güzel, daha bir samimi. havalandırma olayında da bugün bir sorun çıkmadı baya baya çözmüş gibiler şimdilik ki en sevdiğim yanı o oldu. bayılmadan bunalmadan keyifli bir konser geçirdim.

  bahçesinin keyfi de bir başka olmuş ayrıca. binanın ışıklandırması ayrı bir hava katmış. en yakın zamanda gündüz de ziyaret edebilmeyi umuyorum.
 • beach house'u burada dinlemek ne güzel olurdu dediğim, vesileyle pozitife seslendiğim müzik mekanı. bir de en son chinawoman konserinde klimanın gazabına uğradık cümleten. gidip vestiyerden mont alan mı dersin, durduğu yerde tir tir titreyen mi dersin... bu konuya da bir çare bulabilirlerse ne ala. terlemeden bunalmadan konser izlemek keyifli de o klimanın başka bir ayarı olmalı zira. öyle püfür püfür esmeyen nevinden misal.