şükela:  tümü | bugün soru sor
 • internet sitelerinde kendilerinde olmayan ürünleri var gibi göstererek her gün yüzlerce insanı mağdur edip büyük bir sıcak para akışı sağlayan ankara firması. size ürünler depolarımızda kalmamış derler, aynı ürünleri varmış gibi satmaya devam ederler. arayıp itiraz edersiniz para iadesi yapalım derler, günlerce de böyle oyalanırsınız.
  devlet böylelerine yaptırım içerisine girmedikçe bunlar at koşturmaya devam edecek maalesef.
 • inanılmaz indirimli sattıkları ürünlerinden aldığım ve siparişimi çok parçalı olmasına rağmen 48 saatten kısa süre içinde kapımda bulduğum firma.

  sitede hala "kargoya verilecek" ibaresi dururken ürünler elime geçti. bunu da şu yüzden yazıyorum; internetteki yorumlar sebebiyle biraz çekinerek alışveriş yapmıştım, korkacak bir şey yokmuş.

  güzel indirimler var, yakalarsanız kaçırmayın.
 • internetteki istedigimiz markadaki en uygun baston bebek pusetini buldugumuz magaza. siparisi verdik bakalim ne gelecek. güvenemiyorum da...

  edit: ürünümüz geldi çıkış ülkesindeki fiyatından bile daha ucuza aldık.
 • internet alışverişinden uzak durulması gereken firma. alacağım bir üründe aynı gün kargo ibaresi görerek diğer firmalara karşı burayı seçtim (seçmez olaydım). bekledik kargoya verilmedi, sonra bir gün daha bekledik yine yok. web sayfasındaki müşteri hizmetleri numarasından ulaşmayı denediğinizde sizi hiçbir şey karşılamıyor bu da beni şok etti. (bkz: oysa yoğurtlu sosun içimi ferahlatması gerekiyordu) hani müzik falan dinletmiyorlar, ya da diğer müşterilerle ilgileniyor vs. de yok hiçbirşey yok duvarı arıyorsunuz. iletişim formunu doldurduk, ona bir gün sonra cevap yazmışlar bugün kargoya verilecek ürününüz diyerek. eyvallah dedik baktık yine yok ürün piyasada sipariş takibinde hala kargoya verilecek diyor. google aramaları sonucunda mağazaya ait bir telefon no buldum aradım bağlandık birine diyor bu ürün kalmamış stoklarımızda, e ben sipariş verirken vardı, dün bir arkadaşınız kargolanacağını söylemişti, kem küm ettiler dedim iptal edin bakalım paramızı alırız elbet de olan giden zamana oldu bizim paşaya alacağımız bayram hediyesi de sonraya kaldı. oldukça amatör buldum çalışma stillerini mağaza daha düzgün online alışverişe göre bu marka için ama bundan sonra onu da tercih etmem.
 • çıkrıkçılar yokuşundaki dükkanı (bkz: özelcan bebe) gördükten sonra baby mall mağazalarının bunlara ait olduğuna inanmak gerçekten zor. ey ticaret sen nelere kadirsin dedirtiyor insana.
  internet sitesinden alışveriş deneyimim olmadı. ancak hepsiburada.com üzerinden en ucuzlarını bulduğum bir çok ürünün baby mall mağazasında aynı fiyat, hatta daha ucuz olduğunu gördüğümde cidden şaşırdım.
  toker bebe ile birlikte favori bebek mağazamdır.
 • iade ve değişim politikası "satılan mal geri alınmaz" olan bebek ürünleri mağazalar zinciri.
 • baby mall'ın internet sitesinden babybjörn kanguru almıştım. yasal süre içinde iade ettim. fakat hâlâ iademi yapmıyorlar.
 • keske şurdaki yorumları okuyup alış- veriş yapsaymışım diyorum. cook pişman oldum. ablamın yenidoğacak bebeği için aldığım ürünler kargoya verilmediği gibi parasını da peşin aldılar. 6 gün oldu halen bir hareket yok. 4 kere aradim 10 kere mail attim. şimdi de arıyorum açmıyorlar. böyle bir rezillik görmedim. asla alış- veriş yapmayın yaptırmayın da.
 • kesinlikle kullanılmaması gereken web sitesi. buradaki tüm ürünler diğer sitelerde de var. ürünü iade etmeyi imkansız hale getiren bir sistemleri var ve kesinlikle şikayet edebileceğiniz birine bağlanamıyorsunuz. siz reklam entry'lerine kanmayın.