• the libertines den pete doherty nin kurduğu grup.
    pete uyuşturucuları ve konserlerde seyircileri dövmeyi bırakabilirse,
    boy boy albümlerini görmemiz yakındır.
    killamangiro adlı single ları yayınlandı.
    www.babyshambles.net
  • sırf new musical express (nme) tarafından abartılması nedeniyle şu sıralarda birleşik krallıkta çok popüler olan grupcağız. grup elemanları oldukça şanslı bence, pete doherty sayesinde hazıra kondular.
  • şeker gibi adamlar. maybe maybe maybe.
    (bkz: anladın sen)
  • pete doherty yüzünden pek umutlu olamdığım yinede beklediğimden daha iyisini vermiş grup.tabiki nme hemen the libertines'e yaptığı gibi grubu kanatlarının altına almış hemen her sayısında mutlaka bunlarla ilgili bir haber sokuşturmaya başlamıştır.olsun yinede bu kadar abartılacak bişey yok belki ama fena değiller.
  • piyasaya sürülen yeni albümleri shotters nationın çıkış single ı olarak seçilen delivery ve sadece kendi ülkeleri olan yunaytıd kingdım dışına cıkmayan turneleriyle karşımızda babyshambles.pete doherty yeni nişanlısıyla kate mossun yeni manitası the kills gitaristine hava atmak için bunu yapıyor sanırım.ne demişler gözden ırak olan gönülden de ırak olur-muş biliyorum bunun konumuzla bi ilgisi yok ama algıda seçiciligi yaptıran da adamın ta kendisi.
  • delivery adlı eseri türk radyolarca beynimize işlenilmek istenen , the libertinese çok benzeyen, hatta aslen hiçbir farkı olmayan, ve aslen şirin grup.
  • ilk başlarda beğenilmesede dinledikçe güzel gelmeye başlayan şarkıları olan grup. (bkz: the delivery) (bkz: fuck forever) (bkz: pipedown) tabi bu başarının arkasındaki isim olan pete doherty yi kimsse görmezen gelemez. adam her ne kadar uyuşturucu bağımlısı, alkolik, pis falan olsada şair ruhlu bir kişiliktir...
  • (bkz: fuck forever)
  • geçtigimiz günlerde onları başka bir ülke*nin herhangi bir konser salonu*nda dünya gözüyle izleme şansına eriştigim bana dohertynin -sonunda- gerçekten de arınmış* oldugunu teyit ettirmiş aynı zamanda şarkılarıyla tepinmemi saglamış gruptur.konser esnasında sürekli degiştirdigi outfitleriyle dohertye hayranlıgım kat be kat artmış,cockney aksanı ögrenme çabam hırsa dönüşmüştür.böyle adam bırakılmaz kate moss düşmanımdır.
hesabın var mı? giriş yap