şükela:  tümü | bugün
 • üst edit: sayın moderatörler, başlık daha önce açılmış, gereksiz başlık açtığım için üzgünüm, gereğini yapınız lütfen.

  yuh diyorum kardeşim, hiçbir insan da nasıl tepki vermiyor anlamıyorum. ananız, bacınız, karınız, kızınız mı yok mu vicdansız herifler.

  hiçbir kelime bu yapılan şeyleri karşılanıyor.

  arap özentisi dingiller

  edit: chp'ye ait bir hesap kaydın alınmasını salık vermiş. uçurmuşlardır onu, uçurmadılarsa bulunsun müebbet mi veriliyor, idam mı ediliyor, linç mi ediliyor ne yapılıyorsa yapılsın arkadaş. kendini bilmeyen şerefsizler nasıl olur da türk kadınının hürriyetine, haklarına saldırıda bulunur.

  ilgili link
 • (bkz: bu kıvrımsız beyinli apo, arkadaşları ona çomar diyor)
 • bu siktiğimin iç anadolu çomarları bu özgüveni nerden buluyorlar diye soracaktım ki. herkes biliyor bu özgüveni nerden bulduklarını. ulan başa gelsem hepsini köyüne sürerim. istanbul sınırlarına girmelerini yasaklarım.
 • çomaristanda sıradan bir gün. artık o kadar alıştık ki ha tekme mi? şeklinde tepki vermeye başladık. böyle insan görünümlü hayvanlarla her gün dip dibe yolculuk ediyoruz maalesef. bu işin cezasını halk vermeli. orada 10 kişi araya alıp linç edecek, bakalım bunun tekrarı oluyor mu? tekmeye karşılık tekme. bence gayet adil.
 • cok yakinda gercek islam bu degilciler olay yerine toplasir.

  28 subat'ta neredeydiniz haa? hayin eksiciler!!11!
 • daha çok kadınlar atar bacak bacak üstüne ama erkek halimle ben de genelde normal oturmam yeterli alan varsa atarım bacak bacak üstüne. umarım birgün böyle biri beni de bulur tekme atmasına gerek yok uyarıda bulunması yeter bacakalarını kırmam için.
 • tanım: gerçekse şerefsizce bir olay.

  öte yandan, hanım kızımıza da bir şeyler söylemek isterim.

  bunu bloguna yazmışsın, iyi hoş da, metro durağında muhakkak güvenlik kamerası vardır. ilk iş olarak yapman gereken, hukuki süreci başlatmak olmalıydı.

  olayın şoku nedeniyle ilk anda tepki verememen doğal, ama bundan sonrası için öyle olma. ben ki reel hayatta son derece naif bir insan idim, ama artık sokakta benden para isteyen suriyeliye bile en sert şekilde davranıyorum. ayarları bozuk bir toplum olduğumuz için, kendimizi de buna adapte etmek zorundayız maalesef, hukuki sınırlar içerisinde kalmak kaydıyla tabii.

  onun dışında ise, dediğim gibi, şerefsizce bir olay. daha ne denebilir ki, bu tarz şerefsizlerin böcek gibi ezilmesi lazım sosyal açıdan. toplum düşmanları işte bu tarz insanlar. bunlara hak ettiği tepki verilmezse toplumsal huzur yok olur, ki zaten toplum olarak zor günler geçiriyoruz, bir de bu tarz şerefsizlikleri görmek istemiyoruz artık, yeter.
 • (bkz: tekmeci bunu beğendi)

  halbuki "mırıldanması" yeterdi.

  boş metro vagonunda mı oluyor bunlar yoksa insanlar sandığımdan daha mı korkak? birazdan "bana denk gelmiyorcular" gelip, yazacaklar. anlayamıyorum, sözlük yazarlarının bulunmadığı yerlerde mi ortaya çıkıyor böyle ayılar yoksa klavye şövalyesimiyiz biz ?

  böyle barzolara hak ettiği karşılığı vermediğimizde, yarın sıra size ve sevdiklerinize de gelecek. son aşamada erkeklere de bulaşıp, "o küpe nedir, niye gavur müziği dinliyon" vs. diyecekler.
 • gerçek mi bilemedim açıkçası, son zamanlarda popüler bir konu olduğu için bu tip saldırılar bundan nemalanıp viral kasmak istemiş olabilir diye düşünüyorum. böyle düşünmemin sebebi ise suç duyusunda bulunduğundan falan hiç bahsetmemiş ya da güvenlik müvenlik ne biliyim işte anlayan anladı.

  gerçekse kusuruma bakmasın tabi mağdur şahıs, insan şüpheleniyor ister istemez.