• bu siktiğimin iç anadolu çomarları bu özgüveni nerden buluyorlar diye soracaktım ki. herkes biliyor bu özgüveni nerden bulduklarını. ulan başa gelsem hepsini köyüne sürerim. istanbul sınırlarına girmelerini yasaklarım.
  • üst edit: sayın moderatörler, başlık daha önce açılmış, gereksiz başlık açtığım için üzgünüm, gereğini yapınız lütfen.

yuh diyorum kardeşim, hiçbir insan da nasıl tepki vermiyor anlamıyorum. ananız, bacınız, karınız, kızınız mı yok mu vicdansız herifler.

hiçbir kelime bu yapılan şeyleri karşılanıyor.

arap özentisi dingiller

edit: chp'ye ait bir hesap kaydın alınmasını salık vermiş. uçurmuşlardır onu, uçurmadılarsa bulunsun müebbet mi veriliyor, idam mı ediliyor, linç mi ediliyor ne yapılıyorsa yapılsın arkadaş. kendini bilmeyen şerefsizler nasıl olur da türk kadınının hürriyetine, haklarına saldırıda bulunur.

ilgili link
  • çomaristanda sıradan bir gün. artık o kadar alıştık ki ha tekme mi? şeklinde tepki vermeye başladık. böyle insan görünümlü hayvanlarla her gün dip dibe yolculuk ediyoruz maalesef. bu işin cezasını halk vermeli. orada 10 kişi araya alıp linç edecek, bakalım bunun tekrarı oluyor mu? tekmeye karşılık tekme. bence gayet adil.
  • cok yakinda gercek islam bu degilciler olay yerine toplasir.

28 subat'ta neredeydiniz haa? hayin eksiciler!!11!
  • bu it sürüsünün, bu gücü nereden aldıkları belli ama düşündüğünüz yerden değil.

bu gücü bizden, bir kadının tekmelenmesine, yumruklanmasına, o anda sesini çıkarmayan insanlardan alıyorlar.

olay adliyeye intikal ettikten sonra eksisozluk'ten, facebook'dan, twitter'dan küfür etmek, türkiye'nin ne hale geldiği ile ilgili felaket senaryoları çizmekle olmuyor bu iş. bu şerefsizler bir kadına elini kaldırdığında, üç beş kişi "ne oluyor" deyip üzerine yürüse, kadına yaptığı hareketin aynısını kendi üzerinde uygulasa ve bu itlerden birisi ağzı yüzü dağılmış bir şekilde gazetelere çıksa, bir daha böyle bir şeye cesaret edebilirler mi?
  • kadınların savunma sporlarından birini öğrenmeye başlaması gerektiğini düşündüren olaylardan biri. ya bireysel silahlanma yoluna gideceğiz (ki hiç bir cinsiyette bunu savunmuyorum, sonu bir noktada ister istemez cinayet olacaktır) ya da savunma sporuna yönelip, fiziksel gücü teknikle yenmeyi öğreneceğiz. şiddete şiddetle karşılık vermek doğru olmayabilir ama adamın biri bana bacak bacak üstüne attım diye tekme atsa ilk tepkim hayalarına tekmeyi indirmek sonra da kaçmak olur. evet belki de sığ bir insanımdır ama bana böyle yaklaşan adamı konuşarak ikna edebileceğime, yaptığının yanlış olduğunu gösterebileceğime inanmıyorum. canımı yakana yaptığının yanlış olduğunu anlatamıyorsam, hukuka olan inancım da kalmadıysa o zaman ben onun canını yakayım o uğraşsın hukukla vs. en azından kendimi savunabileyim.
    hatta bence bunlardan bir-iki tanesini, saldırdığı kadın ya da etraftaki acize saldıran güçlüyü kaldıramayan adamlar ibret-i alemm olsun diye dövse korkarlar. çünkü bu orada burada aciz gördüğü kadına saldıran dangalozlar aslında güçsüz olduklarına karşı ağam paşam deyip ezilen, kendini güçlü hissedince de böyle saçmalayan gerizekalı kımıl zararlılar.
    daha da ötesi kendimi geçiyorum olur da bir gün kız çocuğum olursa ve hayvan kadar değeri olmayan bir vasıfsız oksijen israfı benim kızımın kılına dokunursa kendi namus kavramlarıyla o adamı lime lime ederim. gider cezamı da çekerim.
    beni de çıldırttınız.
    (bkz: eskiden biz de insancıldık)

edit: tanım
  • tanım: gerçekse şerefsizce bir olay.

öte yandan, hanım kızımıza da bir şeyler söylemek isterim.

bunu bloguna yazmışsın, iyi hoş da, metro durağında muhakkak güvenlik kamerası vardır. ilk iş olarak yapman gereken, hukuki süreci başlatmak olmalıydı.

olayın şoku nedeniyle ilk anda tepki verememen doğal, ama bundan sonrası için öyle olma. ben ki reel hayatta son derece naif bir insan idim, ama artık sokakta benden para isteyen suriyeliye bile en sert şekilde davranıyorum. ayarları bozuk bir toplum olduğumuz için, kendimizi de buna adapte etmek zorundayız maalesef, hukuki sınırlar içerisinde kalmak kaydıyla tabii.

onun dışında ise, dediğim gibi, şerefsizce bir olay. daha ne denebilir ki, bu tarz şerefsizlerin böcek gibi ezilmesi lazım sosyal açıdan. toplum düşmanları işte bu tarz insanlar. bunlara hak ettiği tepki verilmezse toplumsal huzur yok olur, ki zaten toplum olarak zor günler geçiriyoruz, bir de bu tarz şerefsizlikleri görmek istemiyoruz artık, yeter.
  • ilgili yazı

iyi alıştı bu soysuzlar. ne desekk boş.
  • (bkz: bu kıvrımsız beyinli apo, arkadaşları ona çomar diyor)
  • (bkz: yaran olaylar)

birbirinizi yiyin ulan.
hesabın var mı? giriş yap