şükela:  tümü | bugün
  • yumak yumak kıllarından çekinmeksizin bacaklarına minicik şortları geçiren bu çükübik çükban çüksatan, kadınlara bakımlı ve güzel olmayı farz kılar, en basitinden kolunda kıl gördüğü kadının alnına basar damgayı: kezban was here. *

yöneltilen eleştirilere "erkek dediğin kıllı olur" "kılsız erkek mi olur amınoyim" "kılların kadar erkeksin" "ne kadar kıl o kadar erkek" "erkeğin kıllısı ali'ye, kadının kıllısı ayıya benzer" * türevi savunmalar da yapar bu at hırsızı ve de it hırsızı. yok çükban, hayır çükban! kılların ve sen iğrençsin! kılın çüküne çük katmıyor, seni daha erkek yapmıyor, kılın gidince çükün çürümüyor. bak yeminle bir şey olmuyor. gel deneyelim.

madem almıyorsun, bari şort giyme hayasız! çükban, kılların ve sen gerçekten midemi bulandırıyorsun! kıllı çarpık bacaklarını dekolteyle süslediğin vakit en ilkel dürtülerimi ayaklandırıyorsun! yeminle çükban vakfına ağda bağışlayacak raddeye geldim. yettiniz be çüküne koyduğumun kıllıları.
  • götleri yiyorsa radikal feministleri de yapmaya davet ettiğimiz hareket. hadi bakalım ağustosa kadar kılları almak yok, hep birlikte ağdasız mini şortlarla takılıyoruz 4 ay. el mi yaman bey mi yaman görelim.

ha yermi? yemez.
  • türk olması muhtemel.

çükbanın biri türkçede "giyinen" diye bir kelime olmadığını iddia etti, 40 çükban da peşinden. hayallerinizi yıkcam; ama türkçede böyle bir kelime var çükbanlar :(

edit: yeri burası değilmiş. alla alla.
  • bir bacak kıllarını almadan etek giyinen kız değildir.
  • (bkz: çükban)
  • yivrençtir. jiletle almayın olum zaten makine vurun size ağda çekin demiyoruz ammünüyüm. vur makineyi kısalsın kıllar, yalasın kızlar. temiz.
  • 78 yıldır gayim, onca yarrak yedim, bunca göt verdim, kıllı bacaklı erkekleri görünce bir türlü azamadım. halbuki kes kılları, bal döküp götüme sokayım o bacakları. hmffs.
    süper erkek.
  • (bkz: 2. lara gofret vakası) gelen gideni aratır imiş. üşüyoruz reyiz.