şükela:  tümü | bugün
155 entry daha
  • koşucudur, sakin olun.
  • hiç unutmam yazın tatile gittiğimizde arkadaşlardan biri bacak kıllarını almıştı onuda tam becerememiş ya bacakları benek benek kıl kökleri gözüküyor bazı yerlerinde kıllar duruyor falan çok çirkindi herkes iğrenerek bakıyordu üzülmüştüm. bu işe başlayacaksanız karar vermeniz gerek ya kıllarınız ile barışık olacaksanız yada düşman olacaksınız düşman olursanız da adam akıllı düşman olun iyice bok bir görüntü oluşturmayın... bir de bacak kılı alınca kızların etkilendiğini sanmıyorum bunun için yapıyorsanız yapmayın.
  • bilimsel olarak yararı veya zararı tespit edilememiştir.
    ben bacak, göğüs ve son zamanlarda kolları da alıyorum . tamamen estetik kaygılar.
  • ılıktır, vurduruyordur, orospu çocuğudur, fetöcüdür.
  • brazilian jiujitsu yapiyorum bazi antrenmanlarda gurestigim de oluyor. bu bogusma antrenmanlari sirasinda killarin yolunmasi ekstra ac veriyor ve terleyince kaşıntı yapiyor. zira vücut gelistirme yapan biri olarak kalflarin ve on bacak kaslarının killarla kapli olmasi da hosuma gitmiyor ve canim istiyor kesiyorum.
  • amatör futbol takımında oynarken bir arkadaş alırdı bacak kıllarını. kıllar gücü azaltıyor derdi.
  • yaklaşık 5 senedir profesyonel manada bisiklet sürüyorum. odamda birden fazla madalya, kupa, o, bu dolu.

keza elim boş döndüğüm daha çok yarış vardır.

bisiklet sporuyla ilgileniyorum ya; bacak kıllarımı kesmek zorundayım.

biri demiş ılık, diğeri demiş fetöcü.

yahu kardeşim; size ne? insanlar istediklerini yapar, istedikleri gibi yaşar, isteyen saçını, isteyen kılını kestirir size ne?

benim lan bu erkek.

öyle estetik kaygıyla falan da kesmiyorum; eski bisikletçiyim ve yeni yeni ironman'lere de hazırlanıyorum haliyle en basit antremanım 80 kilometrenin üzerinde.

yüksek efor gerektiren her antremandan sonra da masaj yaptırıyorum.

sebeplerini de ufacık bir google araması ile öğrenebilirsiniz. çok basit.

kıllar gücü alıyor diyen arkadaşlara gelince; güzel kardeşim mesele tam olarak öyle güç alma meselesi değil. öyle olsa traş etmez, epilasyona girersin.

bisiklet sporcuları, korucular, yüzücüler, triatletler ve bilimum sporcular antreman ve yarış sonrası kaslarını gevşetmek için masaj yaptırırlar. kıllı yüzeye de masaj olmaz.

bir de işin yaralanma durumu var; siz bacağınızda 20 cm asfalt yanığıyla pansuman yaptırdınız mı? bunların kolay temizlenebilmesi için o kılların kesilmesi gerekiyor.

anladınız mı, örneklerle devam edeyim mi?

zira şöyle kadın böyle erkek diye diye ayrım yapma sığlığınızı alıp gitmeniz için cidden elimden geleni yaparım.
  • lazer epilasyon yaptırmaya parası yetmeyen erkektir. kimbilir kaç seans gerekecektir, onun için en ucuz ve acısız olanını tercih ediyordur. sanmayın yani kimsenin hoşuna gitmez o anlatılan şeyler.

gerçi sizde haklısınız netice itibariyle parası olmayanın yaşamaya hakkı olmadığı bir memlekette yaşıyoruz.