şükela:  tümü | bugün
 • bir nevi nane limon.
 • (bkz: mojito)
 • bırakıp bunu istanbullarda, izmir'e staja gidilir mi şimdi... bütün yaz saçları karşılıklı savurma planları yapılmışken bi de. yok yok, ya ben gitmicem ya bunu da götürcem. hem zaten göbeklerimiz bağlı bizim bununla, istesem de gidemem...
 • efendim kendileri randevu defterime girmek için hiçbir çaba göstermemekle beraber, sitemkar entry girme konusunda uzmanlaşmıştır. misal(bkz: #7705834).ama olsun fazla sinirlendirmemek gerek hatunu, ne de olsa bu sene 4 duvar arasında 4 kişi beraberliğimizin bir elemanı olacak ve bana katlanmak zorunda kalacaktır. burdan kendisine sesleniyoruz; efendim,ilgilenenlere duyurulur.stop.crestfallen adlı bahstız bedevi bu haftasonu boştur.stop.chia ve bacardi mojito ya birer bira sözü olsundur.stop. ama dansetmeye söz veremez,çünkü kendisi bir garip haller içerisindedir.stop.` :öperim,yalarım,yutarım `* *
 • ya anlatamam ben bu insanı nasıl seviorum, öyle böle diil... yani öle ki iki insan bu kadar farklı olup da bu kadar aynı olur ancak*.
 • sozlukte binbesyuzuncu hayatini bacardi mojito rumuzuyla surduren, fotograflari duvarlarimi susleyecek kadar hayrani oldugum bu sevimli bağyanla arkadasligimiz azmedip de basaramadigimiz turlu aktivitelerle dolu maalesef. avrasya maratonu'na katilmaya karar verip sabahinda bir guzel uyumus, spor yapmaya usenip kilolarimizi verememis, sacmasapan bir yarismaya katilmak icin iki gece boyunca takim ismi aramis ve sonra katilmaktan vazgecmissek de, yilmayacagiz ve bir gun pek super seyler yapacagiz. fakat elimizi cabuk tutmamiz gerekiyor zira ben bu senenin sonunda kariyerime herkes tarafindan aranan bir muhendis olarak devam edecekken kendisi karakoy tarafinda bir pasajda konuslanmis bir cay ocaginda caycilik yapmak gibi mutevazi fakat kesinlikle saygi duyulmasi gereken bir meslek tercihi yapmistir. sayin bacardi'nin hayal dunyasinin ne kadar ucsuz bucaksiz oldugunun isareti olan her turlu "bir gun ben sizin patronunuz olucam be" iddialarina da "tabi tabi" demek en buyuk vazifelerimdendir.
 • moral pompasıdır kendisi.bir insan sürekli mi güler kardeşim.alıcaksın bundan 50 tanesini salacaksın türkiye sokaklarına,yaysın pozitif enerjiyi,çiçek versin etrafa falan bir de üstüne,ne abd kalı ne de çin be,yürü be!
  bi de masasını işgal ettim ben bunun bugün,tek kelime etmedi,güldü gene.
  ya yunus soyundan geliyor ya da elf soyundan,ben çözemedim efendim
  ihihi diye gülmüşlüğü vardır bi de bunun arabada,az daha kazaya sebep olacaktı.evet,kesin yunus soyundan geliyo bu anladık biz.
 • zor duyguların , anlatılmaz hislerin guzel bir tarifcisiymiş .

  (bkz: silmeye kiyilamayan sms mesajlari/#7814348)
  (bkz: ask/#8007331)
  (bkz: aramayacagini bile bile onun aramasini beklemek/#8136201)
 • "chia azıcık içelim mi" cümlesine karşı koyamadığım insan, ciğerlerimi üşüttüğüm ve ilaç kullandığım zamanlar bile.. öle çekici, dayanılmaz bi hatun bu. mandarin'den sonra şimdi de vanilia kardeşi, daimi black kardeşi, kan kardeşi..
 • geride bıraktığımda yarım kaldığım.. diyebilcek kadar çok seviyorum ben bunu.. bizi ayıran şeker bayramlarının şekersizliğinden mustarip msn'den de olsa telefondan da olsa eksiden de olsa herşeyimizi paylaşabilmenin rahatlığı var içimde.. pembe camlı gözlüklerimi geçirip dünyaya onların arkasından bakmaya uğraşırken, beni sarsıp gerçeklerle yüzleştirebildiği için yarım kalıyorum ben o yokken.. çok canım arkadaşım, kan kardeşim..