şükela:  tümü | bugün
  • kadiköyde satacak bacısı olmayınca anasini satanlar için kullanilan kelime
  • birilerinin sub trollü, beşiktaş şampiyon oldukça kudurup sağa sola köpüklerini saçanlardan. uzak durmakta fayda var;
    (bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • ilk entrysini giren yazarın söylediği gibi, tam bir troll. kendisi beğenmediği veya kendisine karşıt gelen görüşler nedeniyle sık sık özel mesajdan küfürleriyle ünlüdür.

tez zamanda sözlükten uçurulması dileğiyle. ettiği küfürlere bakıldığında ise nickinin hakkını veren bir kişilik. bacısız olmakla birlikte muhtemelen ailenin diğer dişi bireyinden de yoksun, karaktersiz, onursuz bir şahsiyet.

• sözlükte engellediğim ilk yazar olma şerefine erişmiştir. keza ben böyle bağnaz düşünceye sahip bir insanın ne entrylerini okumak isterim, ne de başlıklarını. ister troll olsun, ister olmasın cidden sözlükten temizlenmesi gereken kesimdendir kendileri.

• fbliyim derken: (bkz: #65074557)
    gsliyim derken: (bkz: #69885594)

fbliyim ımı bişiktış çık harika, gsliyim ama bişiktışlılır beni siksin düsturuyla girdiği entrylerle beşiktaşı yalayarak beşiktaşlı romantik aptallardan şükela dilenen biri.
  • benimde sözlükte engellediğim ilk yazar olma şerefine nail oldu, kendisini tefalden ütü ile uğurluyorum.

gereksiz bir konu üzerine konuyu ana-baba soy sop küfürlerine götürecek kadar gözü dönmüş, muhtemel post modern yobaz.
  • düzgün mesaj atmayı beceremeyen ergen. sözlüğü çer çöple doldurdular.