• sözlükte engellediğim ilk yazar olma şerefine erişmiştir. keza ben böyle bağnaz düşünceye sahip bir insanın ne entrylerini okumak isterim, ne de başlıklarını. ister troll olsun, ister olmasın cidden sözlükten temizlenmesi gereken kesimdendir kendileri.

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • fbliyim derken: (bkz: #65074557)
    gsliyim derken: (bkz: #69885594)

fbliyim ımı bişiktış çık harika, gsliyim ama bişiktışlılır beni siksin düsturuyla girdiği entrylerle beşiktaşı yalayarak beşiktaşlı romantik aptallardan şükela dilenen biri.
  • benimde sözlükte engellediğim ilk yazar olma şerefine nail oldu, kendisini tefalden ütü ile uğurluyorum.

gereksiz bir konu üzerine konuyu ana-baba soy sop küfürlerine götürecek kadar gözü dönmüş, muhtemel post modern yobaz.
  • engellenen başka bir ergen. tavsiyem siz de yapın, özelden küfür hakaret eden bir tip.
  • zekanın kırıntısını dahi taşımayan bomboş yazar. en kısa sürede uçurulması dileğiyle.
  • pitbull sevdalısı, özelden küfür ederek mesaj atan yazar.
  • hayvanseverlere ve hayvanlara nefret kusan kişilere karşı tepkisini, bu kişilerin evlatlarının köpek tarafından ısırılmasını dileyecek kadar gözleri dönerek göstermeye çalışan biridir.
  • bir istek.
hesabın var mı? giriş yap