şükela:  tümü | bugün
 • neşeli günüm ekibi tarafından çekilmiş erkek iç çamaşırı temalı yeni tanıtım filmi. bir biscolata erkeği olayı yaratılmaya çalışılmış gibi gelmedi değil. amma velakin o etkiyi yaratabilecek mi, bilemiyoruz. kamuoyunun tepkilerini göreceğiz.

  video için:

  http://vimeo.com/59158865
 • uzuuun bir aradan sonra mind manifest project'in yani tree of life festivalinin ekibinin fethiye'de 19-24 mayıs 2016 tarihlerinde düzenleyeceği psy festival , (bkz: back to the nature festival 2016)

  19 mayıs perşembeye geliyor , resmi tatil , büyük ihtimal cuma da tatile dahil edilip haftasonuna bağlanır diye düşünüyorum , bu sayede gitme olasılığım son derece yüksek olacak ,

  biletler şu an 50 euro , 6 günlük bi festival olduğundan günlüğü 25tl gibi bir rakama geliyor ki bu da mükemmel,

  bu arada bu festival tamamen non-profit mantığıyla hareket ettiğinden mevzu golddigging değil ve o yüzden aslında festival bileti fiyatları bu kadar makul ,

  beni psy müzikle tanıştıran mind manifest ekibine saygı duruşu niteliğinde olan bu entry'yi yazmayı kendime bir borç bildiğimden böyle bir entry girmiş bulunmaktayım , biletimi kendi eurolarımla satın aldım , tmx mind ile herhangibir organik ve inorganik bağım yoktur , bu da böyle biline , peace !