şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: backup)
 • (bkz: back off)
 • alzheimer sifre hatirlatma servisinin verdigi hizmete benzer ve daha fazlasi icin kurulmus bir web sitesi. adresi : www.backup.com.tr zorda kalip kimi arayacaginizi bilemediginizde onlari aramanzi istiyorlar... helpdesk yada assistance gibi bisey.
  ilgilenenler icin: 0212 331 06 06
 • boyner grubuna ait bir hizmet şirketi.
  arabanız yolda kaldı, arıyorsunuz tamirci ve extra araba yolluyorlar.
  gecenin bi körü çiçek alacaksınız, arıyorsunuz istediğiniz gibi bi çiçek yolluyorlar.
  bu ve benzeri milyon tane konuda oluşturdukları şirket database'inden size ihtiyacınız olan şeyleri bulup çıkartıp yolluyorlar.

  ha kullanmış olan, kullanan var mı, ne derece iyi çalışıyor bilmiyorum ancak düşünce gayet güzel. yanılmıyorsam bir de backup kart diye bişeyleri var, o kart sayesinde alıyorsunuz bu hizmetleri falan filan.

  http://www.backup.com.tr/
 • boyner grubunun "özel hizmet paketi"
  kırılan camınızı dahi değiştiriyorlar. 24 saat telefonla bir avukat ve doktora danışma şansınız var. gerekli hallerde ambulans yolluyorlar. tüm organizasyon işlerinizi halledebiliyorlar. kaza yaptığınızda çekici ile birlikte bir araba tahsis ediyorlar kullanımınıza. uçak biletlerini sizin yerinize alıp kuryeyle ulaştırıyorlar. daha bir sürü hizmet yıllık yaklaşık 200.000.000 tl alıyorlar (beş kişilik aile için)

  modern yaşamın getirileri altında ezilen "dost yardımı" denen kavramı yavaş yavaş unutan bizler için paralı karagün dostu.
 • sloganı "kimi arayacağınızı bilmediğinizde bizi arayın" olan şirket. ne gibi durumlarda arayabileceğinizi de örneklerle izah etmişler:
  - kim daha çok pizza yiyecek yarışmasında birinci oldunuz. tebrik ederiz ama midenizin ağrısından duramıyorsunuz. ne yapmak lazım acaba? (backup leğen getir kusucam)
  - savunmasız bir anınızda bir grup sivrisinek tarafından saldırıya uğradınız, çok fena kaşınıyorsunuz. ne yapmak gerekir ki? (alo, backup? sırtımı kaşıyabilicen mi bi zahmet uzanamıyorum ben oralara)
  - bir kedi köpeğinizin kalbini kırdı. zavallı köpeğiniz de depresyona girdi. veterinere gitmek gerekir mi? (backup ben iyice sapıttım artık)
 • ingilizce: yedeklemek.
 • ingilizce : destek vermek, arka çıkmak.

  *the rest of the staff backed her up when she complained about working conditions.

hesabın var mı? giriş yap