• wrestlemania 37'de on yıllık güreşçi gibi güreşmiş çılgın şarkıcı.

ikinci işi hazır. daha çok görürüz kendisini ringlerde.
  • gerçek adı benito antonio martínez ocasio, 1994 doğumlu (oha) latin trapçidir ya da reggaetoncudur. bir insan hem maskülen olup hem nasıl feminen olur, cevabıdır. ayrıca kendisi duyarlı bir insandır.

https://www.youtube.com/watch?v=-vgxqw5arle

bu performansında etek giymesinin sebebi, alexa negrón luciano isimli trans bir bireyin öldürülmesine dikkat çekmek içinmiş. üstündeki tşörtte ise, "alexa'yı öldürdüler, etek giyen bir adamı değil" yazıyor.

solo de mi adlı klibinde de yine bir transı konu alıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=7rbprar_reg

sesi kötü mötü denmiş, başta dikkat çekmiyor bence de, ancak dinledikçe aşık olunası, yanık ve karakteristik bir ses. aşığıyız.

ayrıca kendisini seksi bulmaktayım. olsa da evlensek. şu yaşımda fangirl oldum.

queer topluluk için ikon olan bad bunny'e sormuşlar, "gay misin?"
    o da demiş ki: "gay değilim (olmayabilirim), sadece umursayan bir insanım"
    "desteğe ihtiyaç duyanlara desteğimi gösteriyorum"

ayrıca, "kadına şiddet beni çok etkiliyor. bu yüzden bununla savaşmak için elimden geleni yapacağım."
    "bu feministçe bir mesaj olarak algılanmamalı. bu evrensel bir mesaj"
  • bu akşam un verano sin ti albümünü yayınlayacak olan latin trapin puerto rikolu temsilcisidir. beklentileri yükselttik bekliyoruz.
  • 1 ay önce piyasaya sürdüğü "moscow mule" isimli parçasına hasta olduğum reggaeton ilahı.
    sözleri anlamasanız da şarkıdaki duygusallığı hissedebiliyorsunuz.

buyrun

edit: imla
  • bu kadar kötü şarkılar yapıp,bu kadar çok dinlenmesi ve kazanması gerçekten inanılmaz bir başarı.
  • bizim porto rikolu ibne arkadaşlarla kavga etmemin sebebi götveren şarkıcıdır. şarkılarını hiç sevmem nasıl bu kadar kitle yapmış ona da şok oluyorum.

onun dışında hoşlandığım amerikalı bir kız vardı bugün spotify en çok dinlediği sanatçıları paylaşmış 1 numarada bad bunny vardı dedim senin ben… o kadar irrite oluyorum.
  • her allah'ın günü spotify'da 70 milyon dinlenen kişi. sunday updatelerde bile ne hikmetse bir gram düşmüyor bu sayı.
    yeni albüm çıkarmış erkek sanatçılardan örnek vereyim; streaming force olarak anılan drake yarısı kadar stream alamıyor, bizim ülkemizde bile deli gibi hayran kitlesine sahip bts veya herrr ama her yerde duyduğumuz minnoş harry styles 20 milyon dinleniyorken yabancıların bile “kim dinliyor bunu” dediği adamın günlük 70 milyon dinlenmesini sorgulamak bence gayet makul. hakikaten bu kadar kim dinliyor bu varoşu?
  • latin kızlarının aşırı tav olduğu ibne görünümlü porto rico'lu şarkıcı. şarkıları baştan aşağı kızların güzelliğinden, seksiliginden, nasıl onu istediğinden ve kızın poposundan bahseder.

misal: querrico tu mamar yani sen ne güzel yapragimi yalarsın, somurursun diyor.

latin kızları bu ibise hastalar. clubta bu çalmaya başlasın, hepsi yılan oluyor. bir nevi modern reggeaton diyebiliriz.
  • tarihte bir ayda en çok konser hasılatı yapan sanatçı olduğu iddaa edilen eleman.

öyle ki eylül ayında 11 konserle 500 bin bilet satmış ve bunlarla da 123 milyon $ hasılat elde edilmiş.

kaynak
  • şarkılarında eski kız arkadaşının sesini izinsiz olarak kullandığı gerekçesiyle hakkında 40 milyon dolarlık tazminat davası açılmıştır.
hesabın var mı? giriş yap