şükela:  tümü | bugün
  • antuyu temsil ediyor. antu' dan seçmeler görmek istersen bu adamın entry'lerine bak. zaten nerdeyse tamamı galatasarayla ilgili. hayır git kendi takımınla ilgilen di mi? yok ama illa rakip takıma laf yetiştirecek. bir de hani böyle kendi takımına çok bağlı olur, ama rakip taraftara da saygılı olur ya normalde insanlar. bu öyle değil işte. rakip taraftarların hepsi piç, hepsi şerefsiz. bir tek fenerliler süper insan, temiz, dürüst insanlar.

itü sözlükte de karşıma çıkıyordu sürekli. orda siktiri yemişti. işte bunun gibi adamlar(!) çıkıyor, sonra vay efendim 17 takım bize karşı, bizi kimse sevmiyor falan. neyini seviyim amına koyim?
  • aziz yildirim´in sekeri.
  • 10 gun once yani 5 mayista galatasaray $ampiyon olduktan sonra sozlukte actigi ba$lik:
    (bkz: 5 mayıs 2013 şampiyonluk kutlaması dayakları)

altina da atilan dayaklardan duydugu memnuniyeti belirtecek $ekilde haberleri toplami$ ve ankara'da bicaklanan galatasaraylilar icin "ankara da bıçaklanarak uf olan ve kaşkollarını atıp tabana kuvvet kaçan gsliler" diye bi yazi yazmi$...
    http://i.imgur.com/ewt2wcv.jpg

6 mayis gunu galatasaray taraftari ba$ligina yazdigi entry:
    "bu akşam mütemadiyen bağdat caddesi, şaşkınbakkal, karşıyaka sahil, barbaros bulvarı, bursa, karabük vb. bölgelerde fena sopa yemiş topluluk, kıyamam."
    http://i.imgur.com/fqw4ltf.jpg

butun bunlari okuduktan sonra, bu yazarin 2 gundur merhum burak yildirim uzerine yazdiklarina bi goz atin derim. kasma birader, senin derdin cocugun olmesi degil, fenerli birinin olmu$ olmasi. senin icin hayat, ya$am felan onemli degil, sadece fener formasi giyip giymedigine bakarsin anca... 1 hafta once $ampiyonlugu kutlayanlara yapilan saldirilara, lince alki$ tutarken, bugun yazdiklarin nasi bi gereksizlik abidesi oldugunu kabak gibi ortaya cikariyor. insan olmaya cali$ biraz.

akliselim fenerbahcelilere sesleniyorum, gelin alin bunu buradan.
  • ing. kötü tohum, döl israfı.
  • bu şarkının bir kısmı metallica nın cunning stunts dvdsini oluşturan "poor touring me" turnesi kapsamında verilen fort worth, tx konserinin introsu olarak çalınır. zaten dvdyi yeni eline almış metallica hayranı heyecanlıdır. dvdyi açmasıyla beraber james in gayet karizma, umursamaz bir surat ifadesiyle çaldığı bu güzide şarkıyla karşılaşır kiii amanın. lars ın tripleri her zaman ki gibidir ve insan nedense her zaman olduğu gibi gaza gelir. keza kirk te aynı şekilde. fena halde metallica hayranı genç bünyede of ulan of, olm bu adamlar var yaaa, böyle bi grup dünyaya gelmedi, gelmeyecek, `şu adamları ölmeden bi canlı görsem başka bi şey istemem` vb. tarzda sonsuza uzayabilecek cümleler ve naralar silsilesi başlar. hemen konser izlenilmeye başlanır. konser bittiğinde sanki konsere gidilmişçesine yorulunur, boyun bükük bir şekilde gidilir yatılır..
  • her üç lafından ikisi galatasarayla ilgili küfür olan bir yazar. sonra gelip nick altından liseli, bebe gibi kelimeler kullanıyor. böyle fenerlileri gördükçe çok eğleniyorum cidden. (mesela bu son yazdığıma da kesin şöyle bi yanıt verir: fenerin sikini yemekten zevk alıyorsunuz, tabii eğlenirsin eki eki)

çok yaratıcı küfürler de ediyor. her entry'si ayrı bir nefret söylemi. ben cidden anlayamıyorum. bi insan nasıl bu kadar nefretle dolar? din,dil,ırk konusunda vardır belki bi sebebin ama takım muhabbeti lan. takım muhabbetinde nasıl böyle nefret dolu olabilir bir insan?

kendisi gibi düşünmeyen herkese hakaret edip, liseli ergen, bebe, orospu çocuğu gibi tanımlar kullanıyor.

tuttuğu takımın başkanı falan tutuklu yargılandığı için bu kadar sinirlidir belki dicem ama biliyorum bu adam aylar önce de böyle nefret doluydu. yani takımının şike nedeniyle yerlerde sürünmesi çok da etkilememiştir bence.

(ehe dul kaldınız muhabbetine girmez umarım)
  • ırkçı değildir. kendisine mesaj attım öğrendim. bel fıtığıyım ben ondan öyle şeyler yazıyorum dedi. miden de rahatsız mı dedim, evet sık sık muz da yerim dedi.
  • ekşi sözlük'ü antu zanneden bir yazar.
  • fenerbahçeli bir trolldür.
  • (bkz: ağlıyor efendim durduramıyoruz)

sanırım küçükken topu bir inşaata kaçmış ve olaylar gelişmiş... ne yaptı bakim galatasaraylı amcalar sana yavrucum?