*

şükela:  tümü | bugün
 • mahsun kirmizigulun henuz 18 ya$indaki sevgilisi. ni$anta$i lisesi mezunu. ogrenimine ingiltere de devam edecek *
 • 13 yaşında keşfedilen sarışın güzel. mahsun'la 4 buçuk yıldır birlikteymiş
 • şişli terakki lisesinden ilkokul arkadaşım. *
  şu aralar mahsun kırmızıgülle dünyanın dört bir yanında scuba diving yapıyorlarmış. o da yolunu bulmuş yani..

  edit: ayrılmışlar, hatta bade evleniyormuş diye duydum, ne kadar doğru bilemiyorum.. yalnız bi insan nasıl ilkokuldan beri değişmez onu da görmüş oldum..
 • 1999'da baris manco'nun cenazesinde aglayan kiz olarak tanindi. mahsun'un da orada dikkatini cekti. mahsun o sirada 30, bade 16 yasindaydi. mahsun'a buradan bir sey demek istiyorum, ama terbiyem musade etmiyor.*
 • 17 agustos 1999 oncesinde aynı yazlık sitede * oturdugum bayan ki$idir..kendisinden ziyade abisi * ile konu$urduk..mac falan yapardık..hey gidi bade abla..hey gibi korhan abi..
 • cine5 'te metropol cafe adlı dizide oynamaktadır.
 • herakleitos'un "ayni nehirde iki kez yikanamazsin" düşüncesini, platon'a mal ederek ''akan suda iki kere yıkanılmaz'' şeklinde sunmuştur. diyalektik materyalizm'in temel ogretilerinden birini, mahsun kırmızıgul ile yeniden bir ilişki yaşayıp yaşamayacagına ilişkin açıklamasına hem yanlış alıntı hem de yanlış isim ile refere etmiş, ustune ustluk ilgili magazin programı bunu yayınlamakta hem de altyazı ile yayınlamakta hiç bir sakınca görmemiştir. diyalektik materyalizm'in ilişkileri açıklamada kullanıldıgını hiç görmemiştim. her şey degişim içindedir de, pehey be turk magazin basını sen nelere kadirsin.
 • cin olmadan adam çarpmaya çalışan biriymiş.
  "7 yıllık bir ilişki ve ilişkiniz 15 yaşındayken başlamış...
  mahsun sürekli turnede, stüdyoda çekimlerdeydi. normalde insanlar ilkokulda çıkmaya başlıyor. onlar ne yapıyorsa biz de mahsun ile öyle yapıyorduk. onunla aramızda yanlış bir şey olmadı. ilişkimiz ben 15 yaşındayken başladı. o zamanlar yanlış bir şey olmadı. sonra 18’i de geçtik sonra da yanlış bir şey yapmadık."
 • türkiyenin her gün şehit verdiği,yeni anayasa çalışmalarının devam ettiği, olası bir sınır ötesi operasyonun bütün ayrıntılarıyla irdelendiği, yarın borsanın, doların ne olacağının belli olmadığı bu bahar günlerinde sayın mahsun kırmızıgül bey sayesinde elle lahmacun yemeği öğrendiğini türkiye ye açıklayan ve hepimizi acaba bu değerli insan elle lahmacun yemeyi nerden öğrendi? ve acaba kaç yaşında mahsun la birlikte oldu gibi - bizi sabahlara kadar düşündürüp uyutmayan sorulardan kurtardığı için toplum olarak şükranlık duygularımızı gizleyemeyeceğimiz değerli insan.
 • patricia kaas'ın gençliğine benzeyen kişi. mevcut saç modeliyle biraz da jean seberg'i andırıyor sanki. bir bakanın dönüp ikinci kez bakması garanti. öyle bir güzellik.