şükela:  tümü | bugün
  • birkaç ay önce keşfedip sabunlarını kullanmaya başladığım ve diğer ürünlerine geçtiğim doğal kozmetik ve bakım markası.

sabunlarından nar çekirdeği yağlı ve portakallı olanı efsane kokuyor ve cilde etkisi çok iyi. saç bakım yağı ve toniklerinden de sipariş verdim ve her siparişte diğer ürünlerinden tester koymaları (ki bit kadar değil oldukça bereketli testerlar) ayrıca profesyonel, işlerini gerçekten titizlikle ele alıyorlar ve ürün içerikleri gerçekten zengin. black friday'de trendyol'da %50 indirim duyurdular ve markayı tonikti peeling'di talan ettim. hatice teyze gibi overrated markalardan sonra yöneldiğim doğal kozmetik arayışımda arifoğlu ile birlikte (özellikle sabunda arifoğlu'ndan çok daha iyiler) başı çekmekte şu an. bilenler ilgilenenlere anlatsın.

https://www.badenatural.com/
  • kendimi bildim bileli bünyemdeki fazla metalciliğin de etkisiyle belime kadar uzanan sırma saçlarım vardı. geçkinliğe doğru adımımı atarken metalciliğin bünyemi terk etmesiyle saçlarım da günden güne gücünü yitiriyordu. meğersem bu saçlar gücünü metalcilikten alıyormuş. neyse, ben de bu saçları adam etmek uğruna çevremden aldığım bazı tavsiyeler neticesinde bir takım bakım ürünleri denemeye karar verdim. efendime söyleyeyim argan yağıdır, badem yağıdır, defne sabunudur, ısırganotlu şampuandır. hiçbirisi işe yaramayınca bu yağ mevzularını araştırmaya başladım.

meğersem piyasadaki bakım yağlarının alayında katakulli varmış. saçma sapan içerikteki yağları kafama öyle sürüyormuşum. son bir umut olarak tavsiye üzerine buradan bir argan yağı alarak kullanmaya başladım. ilk defa saçıma sürdüğüm bir ürünün bu kadar gözle görülür etkisini hissettim. saçlarım eski metalci günlerimdeki haline dönüyordu yavaş yavaş. ve hatta bu sabah o eski gençlik zamanımda saçlarıma yapılan övgülerden birini aldım. hey gidi gençlik.

edit: gaza gelip sakal balmlarından da aldım. bıyıksız ve sakalsız da yakışıklı olabilen erkek grubundan değilim. sakallarımda yer yer seyreklikler var. bi deneyelim diyerekten kullanmaya başladım. gözle görülür değişiklikler var. bir kozmetik ürünün bu kadar etkili olacağını tahmin etmezdim. sonumu iyi görmüyorum. makyaj youtuberlarına düşmesem iyi bari.