şükela:  tümü | bugün
  • mütevazı ve güzel olduğu kadar da bayat fıstıklarıyla ünlü mekan.
  • mahmut abi dönemindeki her daim pis gelen bardaklardan kurtulmuş mekandır. buna rağmen giderdik, öyle de güzel bi' mekan. anıları da çoktur bende ve artık o muhteşem deniz manzarası olmasa da hiç şüphesiz en sevdiğim mekandır.

el değiştirdi birkaç ay önce. lise yıllarımı yitirmişim gibi.
  • kedileri hasan'ın parmağımı 3-4 yerden deldiği mekandır. antalya içerisinde kafa dinlenilecek ve sohbet edilebilecek tatlı tatlı çalan eski şarkılarla huzur bulunabilecek güzel bir yerdir. sade kahve ve limon dilimli soda dışında pek bir şey içmedim. 4-5 tl ile yapılabilecek en güzel aktivitelerden biri, buradaki kedilerle oynayıp kahve içmektir.
  • kendi halinde insanların gittiği yine kendi halinde, içten, huzurlu bir yerdir. bahçe salıncağına yatıp kestirmesi güzeldir.
    saatler boyu uzayan sohbetlerin, oynanan dartların, içilen biraların yüksek doz ezginin günlüğü eşliğinde bir sonraki güne bağlandığı bir küçük "geçiyordum, uğradım" mekanıdır.
  • bir ara trt 3 radyosuyla da özdeşleşmiş mekandır kendileri. huzur barındırır, samimiyet barındırır, yorgun bir günün ardından arkadaş sohbetleriyle dinlendirir, mutluluk barındırır. özlenenlerdendir...
  • (bkz: antalya)
    (bkz: kaleiçi)
  • antalya kaleiçi'nde bulunan ve şu zamanlarda cuma ve cumartesi akşamları canlı müzik yapılan cafe/bar. bir dönemler bahçesi çok hoş bir kaleiçi, deniz manzarasına sahipken artık önüne yapılan anlamsız bir inşaat nedeniyle bu manzara büyük ölçüde kesilmiştir. aynı zamanda birayı da antalya'daki çoğu mekanda olduğu gibi 8 liradan aşağı içemezsiniz.
  • keyifli mekan...müzik ile dağılmamı sağladı bu akşam... (bkz: uyku biraz uyku)
  • bu akşam, bugüne kadar mekanlarında sahne almış tüm müzisyenlerin de katılacağı 10. yıl şenliği olan mekan.
  • 10.yaşını kutlasa da 10 yaşından daha büyük olan mekandır.

sanıyorum "yeni" işletmecileri bir gaflet içerisindeler ve mekanın trt 3 çaldığı o ca(ğ)nım yılları yok saymışlar.
    yazık.

trt 3'lü işletmenin aktif olduğu son dönemlerinde de burayı leman kültür'e çevireceği konuşulurdu.
    sonra leman kültür'ü hayvan pazarının oraya saçma bir şekilde açtılar ve olmadı tabii.
    daha da sonra "leman" atatürk caddesine * körili tavuk olarak geri döndü, bambaşka bir anlamsızlık ortaya çıktı.
    bunlar da başka hikayeler...

demem o ki: liseliler bilmez