1 entry daha
  • dilerim adalet yerini bulur. emin olamamak ne kadar kötü.. yapanın yanina kar kalmasın. bir kez zaman geçmeden, hemen adalet yerini bulsa..

ailesine bol sabır dilerim. zorlu bir süreç. adaleti yerine getirip ailenin yükünü hafifletin bari. bununla yaşamaya zorlanmak çok acı.
  • up.
  • up up.
  • hastane adı da belirtilmeli mutlaka!!!

çok geçmiş olsun
  • aileye acil şifalar diliyorum

konunun bilirkişi tarafından incelenip incelenmediğini bilmiyorum ancak sıcak tonsillektomi de yapılmış olabilir. yani abseli olduğu için tonsillektomi yapılamaz diye bir kaide yok. peritonsiller abse nedeniyle de tonsillektomi yapılabilir.

sonuç olarak bademcik ameliyatı hastalar tarafından küçümsense de çok ciddi komplikasyonları olan bir operasyon.

küçük yaşta bir çocuğun başına gelmiş olması da çok üzücü.
  • gaziantep ozel hatem hastanesinde yaşanmıs bır olaydır. kbb halil boyunsuz 'un yaptıgı ameliyattır.
    https://www.instagram.com/p/bwazipulv1u
    /

hüseyin beyaz için adalet
    https://mobile.twitter.com/…tus/1118197822342475777
  • haberi bugün gördüm, çocuğun durumuna çok üzüldüm. ayrıntıları bilmiyorum ama durumun hastane tarafından komplikasyon olarak değerlendirildiği, tonsillerin etrafında abse olduğu ve absenin de operasyon sırasında etrafa dağıldığı yazılmış. yine de konunun bilirkişi tarafından incelenmesi çok önemli ama annenin dediği gibi tüm gaziantep'i de verseler, küçük çocuğu eski hayatına döndürmek adına hiçbir kıymeti yok. allah yardımcıları olsun.
  • sapasağlam çocugu ne hale getirmisler. dayanılır gibi degil. allah ailenin yardımcısı olsun. yukarıda tutulması gereken başlık. umarım ortbas edilmez. sorumlular cezalarını çeker ve baska canlar yanmaz.
  • allah aileye sabir, yavrucuga şifa versin, çok ama çok üzücü bir durum.
    sirf bu yüzden kücuk ya da orta ölcekli özel bir hastane ameliyat diyorsa, devlet hastanesine onaylatmak ve kötü muameleye ragmen devlet hastanesinde ameliyat olmak çok önemli. özel hastanelerin bir çoğu ameliyatı iyi gelir kapısı olduğu için yapıyor.
    yıllar önce, daha genç kızken yumurtaliklarimin cok acil alınması gerektigini söyleyen özel bir hastaneden ailemin ikinci doktor ısrarıyla kurtulmuştum. ıkinci doktor bir kutu ilacla cozmustu problemimi.
    hâlâ aklima gelir bazen, o serefsize emanet etmiş olsaydim kendimi, bugün çocuk sahibi olamayacaktim, sadece o pisligin para hırsı yüzünden.
  • insan hayatı hele ki bir çocuğun hayatı bu kadar ucuz mu lan şerefsizler!! hem bu dünyada hem de diğer tarafta iki yakan bir araya gelmesin katil herif! hangi ceza bu ailenin acısını hafifletebilir o ayrı... ama ilahi adalet yerini bulur umarım!
155 entry daha
hesabın var mı? giriş yap