şükela:  tümü | bugün
  • badilist'in türkçesi*

zaten birini listeye eklediğimizde de türkçe olarak "badi listenize eklenmiş olması lazım" gibi bir şeyler diyor. yani badilist değil badi listesi olduğunu sözlük artık kanıksamış*
  • bende bomboş olan liste.
  • insanin, kendine yakisani eklemesidir.

once kendini.
  • yazarların takip etmek istedikleri yazarları eklediği liste.
    insan merak ediyor tabi, acaba beni ekleyen var mıdır varsa kimlerdir diye. işin ilginç tarafı seni badi listesine ekleyen adam favorilediğin entryleri bile görüyorken sen adamın varlığından habersizsin.
  • @c1b2k3
    @dolphingirl
    @nickyy
    @omonia

sebebi neydi ki?
  • bu listem hala boş. sözlükte yalnız olmak yalnız takılmak böyle bir şey işte. arkadaşlarım bilmiyor yazdığımı zaten ilgilenmiyorlar sözlükte varsa yoksa twitter çıt çıt bütün gün elde telefon. kısa mesajlarla geçiştiriyorlar uzun okumaya üşeniyorlar.

her yazar farklı değerli troll olanlar dışında. o yüzden sadece belirli yazarları okuyarak kendimi sınırlamak istemiyorum ama ya yalnızlığıma kılıf uydurmaya çalışıyorsam? onu bile bilmiyorum işte.
  • acaba birisininkinde miyim diye merak ettiren liste. *
  • ekşi sözlükte ilk işlerden biri olarak önceden takip ettiğim yazarları badilere eklliyorum.dolayısıyla incelemekle meşgul oldugum liste.
  • enteresan başlıklara göz gezdirirken " a, ne güzel yazmış!" dediğim yazarlara tıklıyorum ,badilerime eklemek için , bir bakıyorum zaten listede. kendi kendimin sağlaması gibiyim adeta . bu tutarlı davranışımı takdir etmekle birlikte aylardır yazmayan badilerime kendilerini unutturup güzel üsluplarından beni mahrum bıraktıkları için teessüf ediyorum.
  • (bkz: takip listesi)