şükela:  tümü | bugün
  • badinin günde 90 tane entry girmesi. oğlum işim gücüm yok seni mi okuyacağım lan.
  • badinin badi badi yürümemesi. badi dediğin insanın yanında yürür, di mi? you'll never walk alone hesabı?
  • iyi bir temizlik sonrası ben de yazayım;

gerek yazılarda gerekse iletişimde alçakgönüllülüğü ve adab-ı muaşeretin getirdiği saygıyı yitiren cahiliyeyi siliyorum ben. hiç iletişmeyip, sırf müzelik klasik müzik entry'leri girmiş adamların depresyon dönemi yazılarına aynı muameleyi göstermiyorum ama mesela, zira bilgi her şeyden çok saygıyı hak eder. kendim gibi gördüklerimi tutuyorum kısaca, buradaki yelpaze de halkın çoğunluğunda olduğu gibi kibirli, cahil, ilgi arsızı ve tüketim tutkunu. uzak olsunlar, mesajlaşma fasilitesi de filtrelenmiştir, bana huzurlu günler.
  • bütün badi frame'ini parsellemesi. ya yazdıkları ya da favladıklarıyla.
  • az ama öz yazacak abi, kafam götürmüyor bu yaşımdan sonra. arada başka badilerimin de entry'lerini okuyabileyim.
  • esprili bir dille yazan ve sözlükte oldukça popüler olan bir hanım kızımızın*, kendisini kuzey avrupalı sanan, kibirli bir ortadoğu kezbanı olduğunu fark etmek.

yoo kendisiyle herhangi bir iletişimim olmadı. "kıza mesajla 'yürümüşsündür', yüz vermeyince de kezban olmuştur." diye düşündünüz değil mi?
  • dün sildim birisini. kalkmış bana utanmadan davetiye göndermiş, bakın hele şuna. benim gibi adama davetiye göndermek öyle mi, sikerler o davetiyeyi müslüm deyip bunu sildiğim gibi üstüne de engelledim ve şu anda çok mutluyum.