• nası bi site, nedir ne değildir bilmeden ısrarla devam eden "arkaaaşın seni bekliyo, bak mesaj attı görmek için üye ol" tipi mailler sonucunda geçen ben bun üye oldum. yetmezmiş gibi; yk. 3 dk'lık aralarla gelen "fotoğraf koymaycan mı?ne zaman koycan?yarın mı?söz mü?" tipi site uyarılarına dayanamadım, fotoğraf koyup profil güncellemesi filan da yaptım neyse işte.
    sonra bi çay içmeye kadar gidiverdim,1 saatin sonunda almış başını gitmiş bir profille karşılaştım ; şöyle bi 300 tane tanışma mesajı, işte nebleyim talebi falan herneyse..(muhtemelen bu tip durumlarda böyle anammm yeni hatun filan diyerek bi alarm durumuna geçiliyor diye tahmin ediyorum. ) az az okumaya başladım. içlerinden biri, ki okur okumaz hesabımı silip laptopu kapatıp odadan kaçtım, yaklaşık şöyle bişeydi;
    "merhaba, pek de hanım bir bayana benziyorsunuz. ne işiniz var böyle bir sitede, yazık olmuş.neyse, umarım iyi insanlara denk gelirsiniz"
    kısaca, sayesinde şu yaşta şarkıcı olacam derken keraneye düşmüş köylü kızı tadını yaşadım. site sahibi ve üyelerine çok teşekkür ediyorum..
  • megan fox'un yalnızım, aishwarya rai'nin cimcime ve evangeline lilly'nin aşk perisi nickleriyle üye olduğu arkadaşlık sitesi. bu arada angelina jolie de bağcılar'da ikamet ediyormuş öğrendiğim iyi oldu.
  • yillar once buradan bayagi hatun dusurmeme ragmen son zamanlarda endonezyalı bacıların bastığı uygulama. hicbiri turkiye'de olmamasina ragmen konumu turkiye olarak ayarliyorlar, özellikle istanbulda karşınıza çıkan profillerin %70 i endonezyalı. gizemini sonunda çözdüm, dayanamayıp sordum bi tanesine derdiniz nedir bacım diye. meger badoo üzerinden tanışıp evlenen endonezyalı kadın ve türk erkek youtube fenomeni bir çift varmış endonezyada. (bkz: ısti ve musab)

ulan musab allahindan bul, tek başına bir uygulamayı ıskartaya çıkardın, ekmeğimizle oynadın. allah seni bildiği gibi yapsın.
  • çok acayip ortam lan. olum girdim buraya, buldum internetten bi orta halli elemanın da fotoğrafını, gelir seviyeme yüksek yazdım, kendi işimi yapıyorum diye ekledim filan, terorist oldum lan siteye. eheh. habire sarıyorum feyk profillere, travesti abilere. insanlar ne tuhaf lan. misal kızın bitanesi rihanna fotosu koymuş, hoca durur mu, yapıştırmış cevabı;

-riyanna'yı da bilmesek boş hülyalara dalıcaz. bu arada riyanna'nın mesene var mı sende? resmi ondan almışındır diye sanıyorum. çok zor sonuçta bulması.

kapalı mekanda güneş gözlüklü foto çektirmiş iki abla mesela;

-araştırmalara göre profil fotoğraflarında güneş gözlüklü fotoğraflarını kullanan insanların %84'ünün özgüven problemleri var. bol bol aran içince geçiyormuş.

-sa abla. saati 4.5 dolardan senin gibi tecrübeli kaynakçılara ihtiyacımız var. yol+yemek+ssk. ilgilenirsen mesaj at.

travesti abiler çok ters çıksalar da sarmak çok eğlenceli lan;

-sa abi. abi resimlere baktım tıraş olduğun hiç belli olmuyor. nedir abi bu sinek kaydı tıraşın sırrı? mac3 var bende, sen ne kullanıyorsun? nasıl yapıyon abi, tersten mi alıyon sakalı? manita sepetleyecek beni sakallar batıyor diye:(

şöyle yapan eqlemeshin, böyle eqlemeshin yazan 1.50 boyunda 70 kilo bi kız şekilciliğin tillahını yapmış, o eziq bu eziq demiş. ayar olurum amına koyim;

-mayolu boy foto koy da ete doyalım abla. yap bunu, bu ülkenin buna ihtiyacı var.

genelde aldığım cevaplar 'üff sen kendine bak çirkinn' filan oldu. fakat dedim ya insanlar çok acayip diye, bariz taşak geçiyorum, ciddi ciddi 'böylesi yalan ve aldatma dolu bi dünyada bu kadar dürüst olduğun için teşekkürler. naber?' diyen var lan. eheh, alttan yürüyecek abla bana, dükkana ortak olacak. gerçi ben de olmayan dükkanın derdine düştüm ama, neyse artık.

profil resmimi dünya çirkini yapıp mal mülk durumunu coşturup heyecan dozunu arrtırıcam sonra. amcasıyla evlenicem. öhm. belki optimum çirkinlik-zenginlik noktasını bulurum. dünyaya bi faydamız dokunsun. kısmet yani sonuçta. gerçi o kadar dayanamayabilirim. atacaklar siteden. bi sürü millet engellemiş la beni. eheh.
  • bugün arkadaşım vasıtasıyla bu site ile ilgili bir davet aldım. tanımadığım insanlar da beni davet ediyorlardı. neymiş lan bu diye tıkladığımda aşağıdaki yazı ile karşılaştım:

"badoo, 32.772.846 itinayla seçilmiş üyesiyle, bir özel kulüptür. bir arkadaş vasıtasıyla davet edildin. ulaşım talebi için kısa formu doldur."

insan ister istemez soruyor: ulan 32 milyon küsür üyesi olan bir yer nasıl özel bir kulüp oluyor. olm corçç sen kimi kandırıyon???

not: sayı sürekli artıyor efenim, durduramıyoruz. şimdi de 32.773.361 olmuş. vay be 5 dakikada siteye eklenen abazan miktarına bakar mısınız sevgili sözlükçüler!
  • ilk ismi yamky olan güzide arkadaşlık sitelerinden birisidir. dünyanın en çok ziyaret edilen 100 internet sitesinden biri olmasına karşın sitede hiç görsel reklam yoktur. sadece boş bir alanda sağ tık yaptığınızda flashplayer'a yönlendirme yapan bir link çıkıyor. siteye girdiğinizde site karşınıza almanca olarak çıkıyor ve giriş yaptıktan sonra lisanı değiştirebiliyorsunuz. sitede yazışabilmek için profilinizin en az %50'sini tamamlamanız gerkiyor ki bunu yapabilmek için biraz ingilizce biliyor olmanız lazım. bu sayede siteye olan abaza akınının önünü dil engeliyle bir nebzede olsa engelleyebilmişlerdir. ama dil bilen abazalar konusunda herhangi bir engel yoktur.
  • bugün android market'i kurcalarken tanıştığım kafası güzel oluşum. gözlemlediğim 100 adet profilin yoğunluğu aşağıdaki gibidir;

%5; kadın profili. (normal, bildiğin, okumalık)

%15; fake kadın profili. (megan fox, adriana lima v.b.)

%20; eskort profilleri. (sen istiyor duj?)

%60; erkek profili.

gayet nezih, gayet başarılı. *
  • çok komik tiplerin cirit attığı mobil uygulama. herifin biri dakikada 3 mesaj attı baktım yaşlı bir tip, cevap vermedim. sonra çıktım ben uygulamadan, 2-3 saat sonra tekrar baktım, adamdan bir sürü mesaj, en sonunda "evlenip boşanmış olsan bile seni kabul ederim" yazmış, ahahahahhh lütfetti *lalesi amk, o kanıya da fotoğraflardan birinde yüzüklü olmamdan ulaşmış, bit kadar fotoğraftan alyans olduğunu nasıl anladıysa. ben de "o ne demek tarraaam onlar ikinci sınıf vatandaş mı" yazdım (tarrraaaam yazmadım), peşine "lütfen mesaj atmayın" yazdım. gelen cevap şu:"inşallah sen de birine çok heveslenirsin ama yarı yolda kalırsın, inşallah şöyle olursun böyle olursun başına şunlar gelir" lan herif bildiğiniz beddua etmiş 1 paragraf amk.

lan ne ruh hastaları var, bi daha da gelmem badooya, badoonuz batsın.
  • sürekli karşıma endonezyalı türbanlıları çıkaran uygulama.
  • şöyle bir üstünkörü baktım, türkiye'deki her erkek profilin bu ülkedeki kizlarla bu tip ortamlardan hiçbir cacik olamayacağini ve sadece yurtdişinda işe yaradiğini çözdüğü uygulamalardan biri bu da! sadece badoo değil, topface, tinder! herkes hepsini çözmüş, yurtdışında bomba hepsi, türkiye'de tırt! ne acı! bu memlekette kiz yok sanki! kizlar da profillerimize bakip ay hepsi apaçi, hepsi abaza diyordur bence! nereden bakarsaniz bakın iki ucu boklu değnek!
hesabın var mı? giriş yap