• araplar şokta! prenses saraydan kaçtı, ‘‘babam en pis insan’’ dedi

bizim memlekette arapların en sevileni dubai ahalisinin memleketinde yaşananlar! maktum denen herif kalkmış, kızına etmedik işkence bırakmamış, 33 yaşındaki kız bildiğin canını zor kurtarmış... yazık bu adamlara hem kendi ülkelerini hem de insanların hayatını mahvediyorlar

edit: maktum denen adamın oğlu'nun sosyal görünmesinden bahseden alttaki arkadaşa tavsiyem haberin altında "maktum denen herifin tam 30 çocuğu olduğu" ifadesini daha dikkatli okuması :)
  • zenginin kaçışı bile bir afili oluyor yahu. arkadaş okyanusta bir "yat"a kaçmış. hem de anladığım kadarıyla bir fransız casus yardım etmiş.

yok öğle aşağıda şahin görünümlü kartala binip gecekonduya kaçmak için camdan bohçayla atlayan yurdum insanı.

yolu, bahtı açık olan prensestir. yürüyedur prenses, seni arayanlar hep son anda "prenses başka bir kalede" mesajıyla karşılasınlar.
  • sarayda hapis tutulduğuna işaret edendir. insan girip çıkmakta özgür olduğu yerden kaçamaz, sözcüğün anlamı buna müsade etmiyor çünkü. (başlıktan varılan sonuç)

ek olarak aklıma prince of persia ile geçen güzel zamanlarımı getirmiştir nedense bilmem.

haber konusunda ise bir yorumum yoktur.
  • haberin kaynağıda ak-it.
hesabın var mı? giriş yap