• gençliğinde bir kaç yıl karanlık bir odada tutup dövmüşler, çiğ etle beslemişler. sorumlusu futbol topu demişler, anasını sikicem demiş, yemin etmiş.

başka bir açıklaması olamaz.
  • eksiğini doldurmak için diagne- falcao- andone-mohamed-mitroglu-halile maaş ve bonservisle yaklaşık 40 milyon euro ödedik ve 4 yaş yaşlanmış halini kurtarıcı olarak geri aldık.
  • içime doğuyor konyaya bugün 2 tane atacak gibi. *

zorunlu edit: içime 2 tane atacak ne amk 120 kişiden bir kişi farketmiş * kendimi bad girl şapkası giyen dayı gibi hissettim.
  • hâlâ bu adamı savunan var. bakın arkadaşım size tane tane anlatayım.

alanya maçı salı günü oynanıyor. icardi 2.yarı başlamadan oyundan alınıyor sakatlandığı için.

perşembe günü gomis, okan buruk'a gidip diyor ki "salı günü icardi oyundan çıktı beni almadın, barış alper'i aldın o yüzden ben artık oynamak istemiyorum."

bunu da icardi'nin karagümrük maçında da oynayamayacağı kesinleşince söylüyor. yaptığı hainliği tarif edecek kelime yok. eğer ses çıkarmasaydı bu maç oynayacaktı zaten. yani bildiğiniz takımı sırtından bıçakladı. zaniolo, forvet mi oğlum? gomis başlayacaktı hainlik yapmasaydı.

ben kalıbımı basarım eğer icardi sakat olmasaydı, bu maça 11 de başlayacak olsaydı gomis gidip de okan hoca'ya böyle bir şey söylemezdi. bilerek yaptığı belli.
  • adam kurtlar vadisindeki pala gibi. sadece golü yiyenler görebiliyor.
  • gomis'in gönderilmesi ile ribery'nin kaçırılması benim için galatasaray'a yapılan aynı ihanettir. bir insan 500 bin euro fazla vermemek için gol kralı gomis'i neden göndertir lan.terim zırtapozunun bahanesi de - bana iki forvet alacaklardı,yoksa niye göndereyim? demiştir. hassiktir lan!! basbaya gomis'i sevmiyordun. stilin varmış gibi oyun sistemime uymuyor diyordun.

gomis yerine 4-5 tane forvet alındı. maaşları dahil 30 milyon euro'dan fazla para harcandı. yetmedi beyimiz bu sene de 30 milyon harcadı, sonra siktir edildi gitti.

beyler , bunlar az paralar değil. 60 milyon euro bugün 900 milyon tl yapıyor. sonuç olarak , bu kulübe fatih terim, abdurrahim albayrak bir daha asla hizmet edememeli.
  • topçuyu görüyo musun topçuyu? yok efendim eren'e kenar ortası lazımmış yok efendim negredo'ya pozisyon yaratmak gerekiyomuş yok efendim neydi o persie'nin boş koşularını arkadaşları görmüyormuş falan. amına koyim herif orta yuvarlığın çizgisinden 2 tane stoperle boğuşa boğuşa gidip penaltı alıyor. topçu dediğin böyle olmalı.

not: kahvede beraber maç izlediğim bahtiyar abimin yorumudur. futboldan anlayan adamlar genelde böyle yorumlar yapar.
  • şu anda 14 maçlık seri diyoruz, 6 puan fark diyoruz, di maria çekelim falan diyoruz inanın bu herif sayesinde.

bu adam sezon başı roller oturmamış, umut veren ama sonuca ulaşmayan, aksayan takımda o golleri takır takır atmasaydı şimdi okan hocam kimbilir nerede, takım neredeydi.

çok şey ifade ediyor bu yüzden takım için bu güzel kalpli, güzel götlü adam.
  • golden sonraki hareketiyle, paramı verin yoksa giderim demek isteyen oyuncu. haber: fanatik.
hesabın var mı? giriş yap