şükela:  tümü | bugün
  • tanım: 2012'de lyon-marsilya maçında izleyip keşke cimboma gelse dediğim kişi.

dualarımız geç de olsa kabul oldu, ama performans dışında beni memnun eden bir durum daha var.

canımın içi, sol ayağına kurban sempatik podolsikim gittiğinde çok üzülmüştüm, gomis çok iyi bir rebound figür oldu.
  • gol attıkça sen olsan bari çalınmasının bi an önce son bulması lazım. adam çılgınca, vahşice gol atıyor sonra gidiyor aslan sevinci yapıyor ve çalan şarkı ha bu elinde barbiyle gezen kız şarkısı...

hem noldu bizim bu i will survive şarkımıza? ya başka parça bulsanız da olur ama gözünüzü seveyim yani futbol maçında da gevşek gevşek şarkılarda çalınmasın yani. tempo lazım, agresiflik lazım bize... bulun bi rock şarkısı bulun agresif bir rap parçası ya da bulun yine çoşkulu başka bi şey onla gidelim.

umarım tez vakitte halledilir bu durum.
  • "o sen olsan bari" şarkısı, tamamıyla bir videoda kendisinin bu parçaya eşlik etmeye çalışmasıyla alakalı. yani kısaca kendine sevdiği bir şarkı üzerinden jest yapılmış-tı. ama bu jest her golünden sonra tekrarlanmamalı.
    yeter gari, anladık güzel iyi gol atıyor ve şarkıyı belli ki beğeniyor. ee yeter yani ama dozunda kalsın. gittikçe itici bir hal almaya başladı.

tanım: sezon itibariyle ligin en iyi golcüsü.
  • bir beşiktaşlı olarak beğendiğim bir oyuncu bir ara fm'de falan tercihimdi çok transfer yapardım gittiğim takıma alırdım hırçınlığını seviyordum, seneler içinde birkaç takım değiştirdikten sonra o formu kayboldu gitti.
    galatasaray'a gelmeden öncede yazmıştım zıplayış yaparsa çok atar ama yatarsa bişey yapamaz demiştim, ancak belliki çalışıyor hırsını yeniden kazanmış. golcü dediğin adamın şansı olur,top önüne düşer,alır gider,hırslı olur ve atar.
    ne kadar beğenmesemde burak yılmaz'da böyle bir adam mesela.

ayrıca şunuda söylemek istiyorum o,şu,bu takımlı olabilirim ama objektifim bir adam iyiyse iyidir kötüyse kötü yada bir adamın sırf benim takımımdan diye başka biriyle haksızca karşılaştırılmasına ve yerden yere vurulmasına anlam veremiyorum. bir bırakın arkadaş salın gitsin ya türkiye liginde hep iyi adamlar oynasın hep iyi takımlar izleyelim ne var yani. sözüm başlık başlık dolaşıp geçen sene kendi takımında oynarken kral olan adamlara o çöp,bu dandik diyen aslında futboldan cacık anlamayanlaradır.
  • gerçekten her geçen gün takdir ediyorum kendisini. oynadığı oyuna, takım arkadaşlarına, taraftara, işine kısacası adam herkese son derece saygılı bir insan.

bakın kulüp masörü evleniyor, evlenen kişiye saygısını esirgemiyor, jilet gibi takım elbisesini giyip geliyor. bakın diğer beyinsiz topçularımıza (özellikle linnes gerizekalısı) düğüne nasıl gelmişler. kimi spor ayakkabı, kimi tişört giymiş. linnes andavalı ise şort giymiş.`:ben sportif direktör falan olsam kafasına vura vura takım giydirirdim`

bafi başkan ne yapmış, kulübün masörüne saygıda kusur etmemiş, gereken değeri göstererek gelmiş. `:ayrıca ahmet çalık kazması da gerektiği gibi giyinmiş`

ayrıca nba'de bi ara takım elbise giyme zorunluluğu gibi bişey vardı, oyuncular abidik gubidik gubidik şeyler giyemiyorlardı. bunun gibi bir şey takıma yapılmalı.

bafi'nin seksi fotoğrafları için tıklayınız: https://twitter.com/…lere/status/910158952733782018
  • (bkz: jilet reyiz)
  • çat çat atıyor adam. 7 gol attı diye biliyorum lig başından beri. ligimizde kendisinin attığı gol sayısı kadar gol atamayan bir sürü takım var. ayrıca 85 bin kişi gomis forması almış. cimboma katkısı çok büyük. ayrıca fenerbahçeli olup "van pörsi gomis gibi topa vursa ayağı kırılır" yorumları yapanlar var.
  • dikkat edin ligimizde her sene dandik takımlarda parlayan böyle siyahi oyuncular olur. bu sene de gomis bu kontenjanı dolduruyor.

edit: dikkat edin sarışınlar kardeş olmuş. geseliden önce febeli savunmaya geçiyor.
  • dikkat edin bu adamı ve oynadığı takımı küçümseyen görmemiş tinerciler aramızda kol geziyor.

not: haşortmanlıspor.
  • 28 gol daha atarsa negredo'nun 35 gollü rekoruna ortak olabilir.