şükela:  tümü | bugün
 • hayırlı olsun bu yaştaki bir futbolcu için iyi para
  kaynak
 • yeterinde koşmadığı için yedek kulubesine çekilecekmiş. parasını alamadığı için oynamadığını da yazaydınız. ısmarlama haber azizin elinden gibi duruyor.
 • ağa nasıl bir borca girdiniz anlamadım ki?

  samiyen'i sattınız (bir bakıma), florya'yı sattınız, riva'yı sattınız, ndiaye'yi sattınız... şimdi de gomis...

  oğlum siz nasıl para harcadınız? neye borçlandınız hieeeaaanuna...
 • gomis gittiğini düşünürsek galatasaray'ın şampiyonluk ihtimalinin azalacağını da düşünmek zorunda kalırız. transferinden gelecek paradansa şampiyonluğu tercih edeceklerdir.
 • kaynak (bkz: sporx) ve (bkz: akşam)
  söyleyeceklerim bu kadar. şöyle saçma sapan başlıklara yorum yaptırıyorsunuz ya neyse.
 • gider mi gitmez mi bilemem ama başlık altında hala aziz goygoy'u yapanlar var.
  adam kendi kulubuyle bile ilgilenmiyor bir de üstüne gidip haber mi yaptıracak. bırakın artık basmakalıp düşüncelerinizi bir kenara . gidin dava açın. aynı şey negredo transfer başlığı için de geçerli.
  yazan belli , gazete belli. açın davanızı çıksın ortaya aziz ise hep birlikte amına koyalım*

  edit: ali koç spor
 • kuvvetle muhtemel yalan haber.

  çin'de yurtdışından yapılan her transfere yüzde 100 vergi uygulanmaya başlamasıyla birlikte, bu sezon sadece cedric bakambu ve javier mascherano transferleri yapıldı ses getirecek.

  dolayısıyla 33 yaşındak bir oyuncuya 9 milyon avro vermeleri demek, ceplerinden bir 9 daha çıkarıp devlete vermeleri demek ki, o da çok mantıklı değil.

  muhtemelen gündemi takip etmekten aciz bir spor muhabiri tarafından, 'bir çin haberi de ben yapayım' * kisvesiyle hazırlanmış kolpa haberdir.
 • gomis'i gondermekten once, transfer ve futbolcu maaslarini gözden gecirmeleri gerekiyor,
  senelik 3 milyon euro maas nedir? hangi mantik avrupada 1 milyon alamaacak futbolcuya 3 milyon maas verildigini aciklayabilir?
 • ii ki gitti, ismine sıçtığım dediğim transfer

  serena vilyıms kılıklı
 • doğru mudur bilmiyorum ama terim geldiğinden beri sürekli medyada gomis'in parası, gomis'in siki, gomis'in taşağı, gomis'in transferleri haberlerinin artması şüphe uyandırıyor.

  ya özbekler tamamen kulübün içine ettiler ( beklenen bu) ve yeni yönetim bunlardan kurtulamıyor ve oyuncu satmaya başlıyor ( sene başı ffp olduğu halde 35 milyon euro transfer parası vermek çok ilginçti). bu kadar rezillik varken, dursun ibra da edilirse, o zaman kulübün kapısına mührü falan vurun derim. göz göre yediniz, bari batırmayın!

  ya da terim'in tff ile savaşından medyaya ısmarlama haberler yapılıyor. gomis'in parası konusu kulüp yalanlama yaptı ve gomis de açıklama yaptığı halde, galatasaraylı lisesinden arkadaşım da doğruladı diye yazanlar vardı burada. zaten ısmarlama haberleri galatasaray'ın içinde bulunan yapıyorlar. mesela şuradaki gibi: komik ama bence güzel canlandırmış