şükela:  tümü | bugün
  • genç bir youtuber arkadaşımız, çin malı ürün satan sitelerden getirttiği ürünleri inceliyor. yakışıklı, temiz yüzlü, temiz kalpli bir arkadaş olduğu her halinden belli.

yaşıtları instagram'da justin bieber'lık oynarken ya da youtube'da saçma salak oyun videoları çekerken kendisi teknolojik hadiselere dalmış, arada kız arkadaşı olmadığından falan bahsediyor. enerjisi bu kadar yüksek, bu kadar pozitif bir adam görmedim ben. kanım kaynıyor kerataya, umarım youtube'dan yürü gider.

kendisi ile tanışıklığım, hısım akrabalığım yoktur, içimden geldi yazdım.
  • youtube kanalına dün denk geldiğim ve çok sevdiğim eleman. severim ben böyle temiz yüzlü, zeki, enerjik ve samimi çocukları. ne iş yapar kaç yaşındadır bilmem ama tahminimce max 20'sinde. ona rağmen bir çok konuda bilgisi olması çok hoşuma gitti. belli ki araştırmayı, öğrenmeyi, paylaşmayı da seviyor şahıs. tuttum seni genç adam. böyle devam et
  • yaşıtlarına göre gayet meraklı, araştırmacı, bilgili ve yetenekli bir genç youtuber. keşke ülkede böyle gençlerin sayısı artsa.
  • bir insan anca bu kadar enerjik, temiz yüzlü olabilir. kendi enerjisini sanki size geçiriyor. çocukta zaten fen lisesi öğrencisi tipi var. böyle derste ön sıralarda oturan efendi öğrenci vardır ya onun gibi bir şey. lisedeki halimi hatırlatıyor bana. şimdiden diyorum bu çocuk 1 milyon aboneye yakın zamanda ulaşır.