şükela:  tümü | bugün
 • günlerdir tweet atılıyor hakkında. kimse de başlık açayım dememiş mi?

  ''bafra belediye barınağında taze kanlı ölüm çukurları. barınakta hayvanların öldürüldüğü ihbarı ile oraya giden haykonfed temsilcisi, haydar özkan ve ekibi, dün 17.00'de barınağa sokulmadı. ekip barınak kapısından ayrılmayınca, oraya belediye gece 5-6 kişi yolladı ve barınaktaki ölü köpekleri çukurlara gömdürdü. bu sabah saat 08.00 konfederasyon ekibi hala barınak kapısında. kanlı çukurların görüntüsünü aldılar. hala daha içeri alınmıyorlar. işte türkiye belediyelerinin gerçeği bu.öldürmek. 2004 yılında çıkan ana hükmü kısırlaştırma olan, ama dünyaya örnek hayvanları koruma kanunu'nu uygulamayan katil belediyelere kim dur diyecek?''

  mahallenizde belediyeyi bir telefonla arayıp rahatsız oluyoruz götürün, alın bu itleri buradan derken iki kere düşünün, hatta üç kere düşünün.

  canlar ölüyor, ses verin lütfen.
 • hayvanları öldürüyorlar ihbarları üzerine barınağa girmeye çalışan yetkilileri içeri almayıp bütün gece izlerin yok edilmesi için çalışma yapıldığı iddia ediliyor. jandarmanın eşliğinde gece boyu köpeklerin etrafa sürüklenmesine şahit olmuşlar. barınağa sabah girmeyi başaran yetkililerin çektiği video kan dondurucu. yeni kazılmış topraklarda kan birikintileri var.

  https://m.facebook.com/…26483151&id=953915024622832
 • hayvana şiddetin haber değeri bile yok bu ülkede. yazık.